Ariana Grande ma za sobą kilka związków. W przeszłości spotykała się m.in. z Mac Millerem oraz Pete’em Davidsonem. Natomiast w 2021 roku wzięła ślub z Daltonem Gomezem. Zarówno artystka, jak i agent nieruchomości bardzo cenią sobie prywatność. W związku z tym niechętnie pojawiają się razem na wydarzeniach branżowych, poza tym rzadko publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Co więcej, twórczyni takich hitów jak „One Last Time” czy „7 Rings” raczej nie wspomina o łączącym ich uczuciu w wywiadach. I choć to zrozumiałe, jej fanki oraz fani od pewnego czasu uważają, że małżeństwo przechodzi kryzys albo rozpadło się.

Ariana Grande i Dalton Gomez przechodzą kryzys w małżeństwie?

Już od kilku miesięcy tabloidy rozpisują się o kryzysie w związku Ariany Grande i Daltona Gomeza. To dlatego, że od kwietnia 2023 widywano publicznie bez obrączki na palcu. Główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali medialnych doniesień. Ale fanki oraz fani właśnie zyskali kolejny „dowód”. 

Ariana Grande przyłapana na Wimbledonie bez obrączki

W ubiegłą niedzielę Ariana Grande oglądała na żywo mecz Carlosa Alcaraza i Novaka Djokovica podczas finału tegorocznego Wimbledonu. Na zdjęciach z loży (które są dostępne m.in. w naszej galerii – na dole strony) widać, że artystka siedziała pomiędzy Andrew Garfieldem i Jonathanem Bailey’em, który zyskał międzynarodową sławę dzięki roli w serialu „Bridgertonowie”. Umówmy się, to wspaniałe towarzystwo. Jednak fanki oraz fani zwrócili uwagę na inny szczegół. A mianowicie na brak obrączki na palcu Ariany Grande. 

To wzmocniło lawinę plotek i spekulacji dotyczących rozpadu małżeństwa. Topowa gwiazda muzyki pop (na razie) milczy. Co za tym idzie: nie wiadomo, dlaczego nie nosi obrączki. W obecnej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalszy rozwój zdarzeń, np. na oficjalne oświadczenie ze strony Ariany Grande