Wszystkie te pary rozpadły się w 2023 roku i z pewnością o niejednym rozstaniu jeszcze usłyszymy - w końcu za nami nieco ponad połowa roku! 

Avril Lavigne i Mod Sun

Kocham cię na zawsze – deklarowała wokalistka w 2022 roku. Na wieku wieków, mój aniele – wtórował jej ukochany. Chyba jednak nie, bo Avril Lavigne i Mod Sun zerwali ze sobą niecały rok po zaręczynach. Jak przekazał magazyn „People”, związek pary zniszczyły nieustanne drobne konflikty i sprzeczki, które w pewnym momencie były już nie do zniesienia.

Jamie McCarthy/Getty Images

Reese Whiterspoon i Jim Toth

Gdyby chwilę wcześniej się nie rozstali, Reese Whiterspoon i Jim Toth 26 marca 2023 roku obchodziliby 12. rocznicę ślubu. Pod koniec marca aktorka i jej partner wydali oświadczenie, w którym poinformowali o rozwodzie. Z wielką troską i rozwagą podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Spędziliśmy razem tyle wspaniałych lat i idziemy naprzód z głęboką miłością, życzliwością oraz wzajemnym szacunkiem dla wszystkiego, co razem stworzyliśmy - napisali. Powód? Podobno po prostu przestali się kochać...

Kevin Mazur/Getty Images

Taylor Swift i Joe Alwyn

Na początku kwietnia, po sześciu latach związku Taylor Swift i Joe Alwyn definitywnie zakończyli swoją relację. Rozstanie było polubowne i niedramatyczne – podał serwis E!. Joe nie radził sobie ze sławą Taylor i uwagą, jaka była na nich przez to skupiona. To oraz różnice w ich osobowościach stały się trudne do ignorowania. Z tego względu postanowili się rozstać – powiedziała magazynowi „People” osoba z otoczenia pary. 

GOR/GC Images

Zobacz także:

Shawn Mendes i Camila Cabello

W kwietniu ex-para została przyłapana na wspólnej zabawie podczas festiwalu muzycznego. Wymieniali czułości, dając nam do zrozumienia, że wrócili do siebie. Trwało to krótką chwilę, ponieważ już po kilku tygodniach Shawn Mendes i Camila Cabello zdali sobie sprawę, że nic z tego nie będzie.

Getty Images / Gotham

Billie Eilish i Jesse Rutherford

Muzyczna ikona gen-Z i 31-letni wokalista zespołu The Neighbourhood, spotykali się przez niespełna rok. W maju ich związek dobiegł końca: Możemy potwierdzić, że Billie i Jesse rozstali się polubownie i pozostają dobrymi przyjaciółmi - przekazał rzecznik prasowy wokalistki. W kuluarach mówi się, że nie wyszło im, ponieważ Jesse był dla Billie za stary...

Kevin Winter/Getty Images

Taylor Swift i Matty Healy

Na początku czerwca Taylor Swift i Matty Healy rozstali się po niespełna miesiącu związku. Informator „Entertainment Tonight” ujawnił, że para artystów... nie miała się kiedy spotykać. No tak, a pocałunek na scenie z inną dziewczyną to był tylko nic nieznaczący wypadek przy pracy?

Robert Kamau/GC Images

Damiano David i Giorgia Soleri

Mniej więcej w tym samym czasie decyzję o zakończeniu relacji podjęli Damiano David z Måneskin i jego partnerka Giorgia Soleri. Nie obyło się bez skandalu. Pierwsze spekulacje na temat rozpadu ich związku pojawiły się w momencie, gdy do sieci trafiło nagranie z klubu, na którym wyraźnie widać 24-latka całującego się z obcą kobietą. Dopiero kilka dni po tym wydarzeniu muzyk opublikował oświadczenie, że rozstał się z Giorgią przed feralnym wieczorem w klubie. Wierzycie mu?

Marilla Sicilia/Archivio Marilla Sicilia/Mondadori Portfolio via Getty Images

Tori Spelling i Dean McDermott

Tori Spelling i Dean McDermott po 17 latach małżeństwa ogłosili rozwód, którego wszyscy się spodziewali ze względu na niekończące się medialne konflikty. Czy finalnie go wezmą? Mówi się, że podobno podjęli kolejną próbę naprawienia swojej relacji... 

Alberto E. Rodriguez/Getty Images

Avril Lavigne i Tyga

Avril Lavigne nie zaliczy 2023 roku do udanych. W czerwcu po zaledwie czterech miesiącach zakończyła kolejny związek. Wokalistka i raper Tyga po prostu stwierdzili, że do siebie nie pasują.

Arnold Jerocki/Getty Images

Hunter Schafer i Dominic Fike

O tym, że para, która poznała się na planie serialu „Euforia” nie jest już razem plotkowano od miesięcy. Na początku lipca Dominic Fike udzielił wywiadu, w którym potwierdził, że rozstał się z Hunter Schafer: Po prostu skończyłem ze związkami na ten moment - przyznał w „The Zane Lowe Show”.

Frazer Harrison/Getty Images

Ariana Grande i Dalton Gomez

Ariana Grande i Dalton Gomez od stycznia żyli w separacji, a teraz zdecydowali się na rozwód. Ich małżeństwo trwało niespełna dwa lata. Co się stało? Tego nie wiemy, ale wiele źródeł podaje, że to wokalistka powiedziała mężowi „Thank You, Next”, a teraz ma już nowego chłopaka.

arianagrande / instagram

Bella Hadid i Marc Kalman

Bella Hadid i Marc Kalman na początku 2023 roku zakończyli trwającą mniej więcej dwa lata relację. Długo o tym nie wiedzieliśmy - potwierdzenie tej informacji pojawiło się dopiero w połowie lipca. Byli bardzo zakochani, natomiast związek naturalnie dobiegł końca i postanowili to załatwić. Bella jest bardzo miłą osobą, ale zmaga się z presją sławy – ujawnił informator „Entertainment Tonight”. 

Gotham/GC Images

Sofia Vergara i Joe Manganiello

Razem nie są już również Sofia Vergara i Joe Manganiello. Niebawem spotkają się w sądzie, aby oficjalnie zakończyć swoje małżeństwo. Para podobno od wielu miesięcy bezskutecznie walczyła z kryzysem w związku. Podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Jako dwoje ludzi, które bardzo się kocha i troszczy o siebie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym czasie. Poruszamy się po tym nowym etapie naszego życia - przekazali.

Daniele Venturelli/Getty Images

Spodziewaliście/spodziewałyście się, że lista będzie aż tak długa?

Rosalía i Rauw Alejandro 

„Miał być ślub i wesele też”... W końcu Rosalía i Rauw Alejandro zaledwie kilka miesięcy temu ogłosili swoje zaręczyny w klipie do wspólnej piosenki „BESO”, która była prawdziwym manifestem miłości artystów. Była, ponieważ 3-letni związek hiszpańskiej producentki, wokalistki i autorki tekstów oraz 30-letniego puertorykańskiego muzyka dobiegł końca. Dlaczego? Choć oficjalnie nic nie zostało potwierdzone, po sieci krążą plotki na temat zdrady, której dopuścił się Alejandro.

fot. Getty Images / John Parra

Natalie Portman i Benjamin Millepied 

Natalie Portman rozstała się z mężem z powodu jego niewierności. Benjamin Millepied miał wdać się w romans z 25-letnią aktywistką klimatyczną, Camille Étienne. O zdradzie, jeszcze zanim zaczęto mówić o rozpadzie małżeństwa Natalie Portman, rozpisywały się światowe media. Na początku sierpnia, w 11. rocznicę ślubu z Benjaminem Millepiedem wykonano Natalie zdjęcia, na których ewidentnie nie ma już ani pierścionka zaręczynowego, ani ślubnej obrączki. Aktorka wciąż nie potwierdziła, że zdecydowała się na rozwód z mężem, jednak według zagranicznych mediów są w separacji.

Unique Nicole/Getty Images

Britney Spears i Sam Asghari

W połowie sierpnia do mediów trafiła oficjalna informacja na temat rozstania wokalistki i modela. Podobno to Sam Asghari złożył pozew o rozwód za powód podając „różnice nie do pogodzenia”, jednak jeśli wierzyć plotkom, para rozstała się z powodu zdrady. Britney zatrudniła już Laurę Wasser, czyli „najlepszą prawniczkę od rozwodów” w USA. Równocześnie współpracuje z Mathew Rosengartem, byłym prokuratorem federalnym, dzięki któremu uwolniła się spod wieloletniej kontroli ojca. Możemy się więc spodziewać medialnego procesu i rozwodu z ogłoszeniem o winie. Tylko... czyjej?

J. Merritt/Getty Images for GLAAD

Joe Jonas i Sophie Turner

O pierwszym we wrześniu rozstaniu dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się już na początku miesiąca. Joe Jonas i Sophie Turner rozwodzą się po 4 latach małżeństwa. Parę poróżniło wiele kwestii, ale podobno kością niezgody był podział opieki nad dziećmi, a także rozmijające się plany życiowe (on mieszka w USA, ona często podróżuje do Europy).

fot. Getty Images / Gotham / Contributor

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness

W połowie września swoje rozstanie ogłosił również Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness. Australijscy aktorzy wydali krótkie oświadczenie za pośrednictwem magazynu „People”, w którym poinformowali, że po 27 latach małżeństwa postanowili się rozwieść. Spędziliśmy razem prawie trzydzieści lat jako mąż i żona w cudownym, kochającym się małżeństwie. Zaszły zmiany i zdecydowaliśmy się na rozstanie, by kontynuować indywidualny rozwój. Nasza rodzina była i zawsze będzie dla nas najważniejsza. Rozpoczynamy kolejny rozdział z wdzięcznością, miłością i życzliwością – napisali we wspólnym oświadczeniu.

fot. Getty Images / Michael Buckner

Dua Lipa i Romain Gavras

Dua Lipa i Romain Gavras rozstali się po 8 miesiącach związku. Inicjatorką rozstania podobno była Dua. Artystka aktualnie mocno angażuje się w swoją karierę muzyczną i „nie ma zamiaru zwalniać dla kogoś lub czegoś”, a Romainowi zdecydowanie nie odpowiadał jej pracoholizmDua i Romain poszli po lecie miłości poszli swoimi drogami. Dua poświęca się teraz karierze. Romain uważał, że Dua pracoholiczką, a ona nie miała i nie ma ochoty zwalniać tempa dla kogoś lub czegoś – twierdzi źródło „The Sun”.

fot. Getty Images

Antoni Porowski i Kevin Harrington

Para była razem przez 4 lata. W listopadzie 2022 roku postanowiła wznieść swój związek na wyższy poziom i zaręczyć się. Od tego czasu Antoni i Kevin planowali ślub. Jak się jednak okazało, zdali sobie sprawę, że nie widzą wspólnej przyszłości razem.

fot. Getty Images / Marc Piasecki

Emma Chamberlain i Role Model

Jedna z najbardziej tajemniczych, a jednocześnie najbardziej lubianych par w sieci postanowiła się rozstać po ponad 3 latach. Był to pierwszy związek Tuckera Pillsbury, który, jak sam twierdzi, zawsze mówiłem, że jestem szczerze przeciwny miłości. Naprawdę nigdy wyobrażałem sobie siebie jako osoby naprawdę zakochanej. 

fot. Getty Images / Daniele Venturelli