Sophie Turner i Joe Jonas poznali się w 2016 roku za pośrednictwem Instagrama. Muzyk i były gwiazdor filmów Disneya po prostu wysłał brytyjskiej aktorce prywatną wiadomość, czego ta się nie spodziewała, choć oboje mieli wspólnych znajomych, którzy planowali ich zeswatać. Szybko zdali sobie sprawę, że jest między nimi niezaprzeczalna chemia, choć dzieliła ich spora różnica wieku – Sophie dopiero co skończyła 20 lat, 7 lat starzy Joe zbliżał się natomiast powoli do trzydziestki. Brytyjka przyznała jednak w rozmowie z magazynem „Rolling Stone”, że dzięki optymizmowi i pogodzie ducha mężczyzny różnicy tej nie sposób odczuć.

Nic więc dziwnego, że rok później Jonas oświadczył się ukochanej, a w 2019 roku para wzięła nie jeden, a dwa śluby. Pierwszy zawarli w maju, tuż po gali Billboard Music Awards 2019 w Little White Wedding Chapel w Las Vegas. Drugi, bardziej uroczysty, odbyła się natomiast w lipcu tego samego roku w Château de Tourreau, zabytkowym zamku nieopodal prowansalskiej miejscowości Sarrians.

Dokładnie rok później, w lipcu 2020 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary – dziewczynka o imieniu Willa. W lipcu 2022 roku rodzina powiększyła się natomiast o kolejną córeczkę, której imię na razie pozostaje dla nas tajemnicą.

Niestety. wygląda na to, że historia Joe i Sophie nie doczeka się szczęśliwego zakończenia. Po 4 latach małżeństwa para postanowiła się rozwieść.

Sophie Turner i Joe Jonas biorą rozwód

Jak donoszą zagraniczne media, Joe Jonas i Sophie Turner zdecydowali się zakończyć swoje czteroletnie małżeństwo. Jako pierwszy informacje ogłosił serii TMZ, który powołuje się na informatora z bliskiego otoczenia amerykańskiego wokalisty. Podobno 34-letni muzyk skontaktował się z dwoma prawnikami specjalizującymi się w rozwodach i jest krok od złożenia oficjalnych dokumentów rozwodowych. Powodem chęci rozstania są problemy w związku, które według przyjaciół pary trwają ponad sześć miesięcy. 

Problemem okazała się opieka nad dziećmi. Dziewczynki cały czas są w Stanach Zjednoczonych pod opieką taty, bowiem właśnie tam koncertuje obecnie zespół Jonas Brothers. W obliczu braku zrozumienia w związku Joe i Sophie sprzedali swoją posiadłość w Miami, którą kupili zaledwie rok wcześniej. Muzyk w ostatnim czasie widziany był również na branżowych wydarzeniach bez obrączki... Wszystko wskazuje na to, że doniesienia na temat rozwodu mogą okazać się prawdziwe. 

 

Zobacz także: