Jak poinformował magazyn „The Sun”, Dua Lipa i Romain Gavras nie są już razem. 28-letnia artystka i 42-letni reżyser byli ze sobą zaledwie 8 miesięcy. Powody rozpadu relacji nie zaskakują.

Dua Lipa i Romain Gavras – historia związku

O tym, że Dua Lipa i Romain Gavras są dla siebie kimś więcej niż znajomymi dowiedzieliśmy się pod koniec lutego 2023. Romans wokalistki i reżysera (a przy okazji były chłopak Rity Ory) wyszedł na jaw tuż po paryskim pokazie Saint Laurent, z którego wychodzili trzymając się za ręce. Wcześniej Dua i Romain byli widziani razem na afterparty BAFTAs, jednak nikomu nie udało się uchwycić ich na zdjęciach.

Dua Lipa i Romain Gavras po raz pierwszy razem pokazali się dopiero w maju. Zrobili to w (bądź co bądź) spektakularny sposób. Zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie w Cannes. Oboje wyglądali obłędnie i ewidentnie cieszyli się swoim towarzystwem. 

Jak się właśnie dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy, sielanka nie trwała długo. Jak podaje „The Sun” para od pewnego czasu nie jest już razem. 

 

Dua Lipa zerwała z Romainem Gavrasem po 8 miesiącach związku – co się stało?

Inicjatorką rozstania podobno była Dua. Artystka aktualnie mocno angażuje się w swoją karierę muzyczną i „nie ma zamiaru zwalniać dla kogoś lub czegoś”, a Romainowi zdecydowanie nie odpowiadał jej pracoholizm:

Dua i Romain poszli po lecie miłości poszli swoimi drogami. Dua poświęca się teraz karierze. Romain uważał, że Dua pracoholiczką, a ona nie miała i nie ma ochoty zwalniać tempa dla kogoś lub czegoś – twierdzi źródło „The Sun”.

Ostatni raz parę widziano razem na początku listopada. Zrobiono im zdjęcia w momencie, gdy w towarzystwie brata artystki, Gjina opuszczali londyńską restaurację Chiltern Firehouse. 

Zobacz także:

To kolejny dość krótki związek Duy. Najdłuższą relacją artystki był związek z Anwarem Hadidem, bratem Belli i Gigi. Spotykali się ponad dwa lata. W tym miejscu warto podkreślić, że sierpniu tego roku informowałyśmy was, że Anwar wciąż nie pogodził się z rozpadem relacji: