Ariana Grande i Dalton Gomez byli jednym z bardziej tajemniczych związków w show-biznesie. Tak naprawdę nie wiemy zbyt dużo o ich relacji. Para poznała się na początku 2020 roku, a już w 2021 wzięła ślub. Wszystko wydawało się piękne i bajkowe, jednak niedawno świat obiegła informacja o rozwodzie byłych zakochanych. Poznajcie kulisy relacji między topową piosenkarką a agentem nieruchomości.

Ariana Grande i Dalton Gomez – pierwsze poznanie i początki znajomości

Zagraniczne media donosiły, że para zaczęła być razem w styczniu 2020 roku. Jednak, po głośnym i medialnym związku z Petem Davidsonem, Ariana chciała trzymać nową relację w tajemnicy.

Spotykają się od kilku miesięcy – mówiło wtedy źródło serwisu People. – Ariana nie chce mieć kolejnego publicznego związku, dlatego stara się go ukrywać. Wydaje się być szczęśliwa z Daltonem.

Byli zakochani po raz pierwszy przyłapani zostali w lutym 2020 roku. Paparazzi sfotografowali gwiazdę i agenta luksusowych nieruchomości, kiedy całowali się w barze Louie. Później wybuchła pandemia koronawirusa, a para podobno spędziła razem kwarantannę. Grande i Gomez mieszkali wtedy w domu wokalistki w Los Angeles. W tym samym czasie fanki i fani zaczęli zauważać, że na Instastory ich idolki coraz częściej pojawia się Dalton.

Ariana Grande i Dalton Gomez – pierwsze oficjalne ujawnienie się

W maju tego samego roku Ariana i Justin Bieber wydali wspólną piosenkę „Stuck With U”. W „covidowym” klipie do utworu piosenkarze wystąpili ze swoimi ukochanymi – Justin z Hailey, a Ariana właśnie z Daltonem. Zobaczcie uroczy teledysk poniżej.

Był to pierwszy raz, gdy oficjalnie można było zobaczyć parę razem. Ariana Grande i Dalton Gomez niejako ujawnili swój związek, jednak w dość nietypowy sposób. Zresztą w tamtym czasie, z powodu pandemii, możliwości były ograniczone. My jednak uważamy, że to, jak ogłosili światu, że są razem, było niezwykle słodkie.

Ariana Grande i Dalton Gomez – pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie

Po ujawnieniu się w teledysku przyszedł czas na bycie „Instagram official”, czyli ważny krok w każdej show-biznesowej relacji. W czerwcu 2020 artystka opublikowała urocze zdjęcie w mediach społecznościowych. Przedstawiało ono uśmiechniętych zakochanych – wtulonych w siebie. Niestety post nie jest już dostępny, ponieważ został usunięty. W kolejnym miesiącu 30-latka złożyła życzenia urodzinowe swojemu ówczesnemu chłopakowi na Instagramie. Ten post również został skasowany.

Ariana Grande i Dalton Gomez – zaręczyny

Na sam koniec 2020 roku, w grudniu, wokalistka ogłosiła, że zaręczyła się z Daltonem. Jak widać para była bardzo w sobie zakochana, ponieważ zaręczyła się po niecałym roku bycia w związku. Forever n then some – Ariana podpisała post, w którym przekazała szczęśliwą nowinę. Ponownie – nie możemy go już zobaczyć :(.

Zobacz także:

W kolejnych miesiącach narzeczeni mogli cieszyć się prywatnością. Trzymali się z dala od blasku fleszy i rozgłosu. Podoba mu się, że jego relacja z Ari jest prywatna – zdradziło źródło z otoczenia pary serwisowi People.com. – Ten okres w jej życiu był bardzo cichy i spokojny w dobrym tych słów znaczeniu.

Ariana Grande i Dalton Gomez – intymny ślub

Stało się! Ariana Grande i Dalton Gomez wzięli ślub w maju 2021 roku.

Pobrali się! – reprezentant wokalistki przekazał magazynowi „People” 17 maja. – To była kameralna i intymna ceremonia – mniej niż 20 osób. Atmosfera była pełna radości i miłości. Zakochani i ich rodziny nie mogłyby być bardziej szczęśliwe – kontynuował.

Ślub odbył się w domu Grande w Montecito. Panna młoda miała na sobie sukienkę haute couture od Very Wang i buty od Giseppego Zanottiego. Pan młody postawił na garnitur od Toma Forda. Podobno para od początku wiedziała, że chce zorganizować kameralny ślub w domu.

Ariana Grande i Dalton Gomez – pierwsze plotki o rozwodzie

Nie znamy szczegółów na temat małżeńskiego życia Ariany i Daltona. Jak już wspomniałyśmy zakochani trzymali swój związek z dala od mediów przez większość czasu. Wszystko wskazywało jednak na to, że pomiędzy nimi dobrze się układa. Artystka od czasu do czasu publikowała wspólne kadry w mediach społecznościowych, na których wyraźnie widać było, że miłość kwitnie.

Jednak w lipcu 2023 roku pojawiły się pierwsze plotki na temat tego, że w małżeństwie wokalistki i agenta nieruchomości nie dzieje się najlepiej. 16 lipca Grande została sfotografowana na trybunach stadionu Wimbledon podczas tenisowych rozgrywek. Media, jak i fani oraz fanki dopatrzyli się, że na jej palcu nie ma ani pierścionka zaręczynowego, ani obrączki. To właśnie spowodowało falę spekulacji i plotek na temat tego, czy małżeństwo być może nie przechodzi kryzysu lub nawet nie rozwodzi się.

fot. Karwai Tang / Getty Images

Następnego dnia wszystko stało się jasne. W mediach pojawiła się informacja, że związek Ariany i Daltona to już przeszłość.

Ariana Grande i Dalton Gomez – a jednak rozwód

17 lipca serwis TMZ doniósł, że para rozwodzi się po dwóch latach od ślubu oraz że jest w separacji od stycznia! Podobno powodem ich rozstania był dystans między ukochanymi. Próbowali naprawić swoją relację, ale nieskutecznie. Po tym, gdy rozwód został potwierdzony, People.com przekazał informację od źródła: Pracują z miłością nad swoją przyjaźnią. Trzymamy za nich kciuki!

Ariana Grande i Dalton Gomez - byli zakochani złożyli papiery rozwodowe. It's official

Wygląda na to, że to naprawdę koniec tej historii. 18 września Ariana złożyła papiery rozwodowe, co rozpoczęło cały proces. Już oficjalnie. Przypomnijmy, że para w separacji była od początku roku. Ujawniona została też data. Podobno Grande i Gomez w separacji zaczęli być 20 lutego. 

Gwiazda pop, którą reprezentuje prawniczka Laura Wasser, jako przyczynę rozwodu podała „różnice nie do pogodzenia”. Agent nieruchomości również złożył swój pozew niemal tym samym czasie. Pomimo szybkiego działania źródła mówią, że para dogadała się przed pójściem do sądu, a wszystkie formalności i inne sprawy przedrozwodowe przebiegły z szacunkiem i w zgodzie. A to jest najważniejsze.

Ariana Grande i Dalton Gomez - oficjalnie rozwiedzeni 

Byli zakochani są już teraz także byłymi małżonkami. Oficjalnie. Ariana musiała jednak zapłacić Daltonowi ogromną sumę. Wypisała czek na 1 250 000 dolarów. Mężczyzna otrzyma także połowę kwoty, za którą para sprzeda swój dom w Los Angeles. Dodatkowo artystka zapłaci do 25 000 dolarów za adwokata swojego ex.

Rozwód, jak i całe rozstanie przebiegło w spokojnej atmosferze. Tak o relacji piosenkarki i agenta nieruchomości wypowiedziała się osoba z bliskiego otoczenia byłej pary:

Pomiędzy Arianą a Daltonem nadal jest dużo miłości i szacunku. Chcieli mieć pewność, że wszystko zostanie zakończone w dobrych warunkach i relacjach - powiedziało źródło TMZ. 

Życzymy im dużo siły!