O życiu prywatnym Ariany Grande znów jest głośno. Kilka miesięcy temu w mediach zaczęły krążyć plotki, według których topowa wokalistka i Dalton Gomez przechodzą kryzys. W ubiegłą niedzielę autorka takich utworów jak „One Last Time” czy „7 Rings” pojawiła się na finałowym meczu tegorocznego Wimbledonu, a fanki oraz fani zauważyli, że na jej palcu nie ma obrączki. To – oczywiście – wzmocniło lawinę spekulacji. A już kolejnego dnia okazało się, że coś jest na rzeczy. Ariana Grande i Dalton Gomez spędzili ostatnie miesiące w separacji, a niedawno podjęli decyzję o rozwodzie. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Ariana Grande i Dalton Gomez – historia związku

Ariana Grande i Dalton Gomez zaczęli spotykać się na początku 2020 roku, a zaręczyli się zaledwie osiem miesięcy później. 15 maja 2021 roku wzięli ślub. Zdecydowali się na uroczystą ceremonię w gronie najbliższych. Udało im się utrzymać wydarzenie w tajemnicy przed mediami, a także fanami i fankami. O tym, że są małżeństwem poinformowali „dopiero” kilka dni później za pośrednictwem mediów społecznościowych. Choć kiedyś na Instagramie regularnie pojawiały się ich wspólne zdjęcia, Ariana Grande i Dalton Gomez uchodzili za bardzo tajemniczą, wręcz skrytą parę. Rzadko brali razem udział w wydarzeniach branżowych, poza tym gwiazda muzyki pop niechętnie opowiadała o związku podczas wywiadów. Co więcej, para nie komentowała (i nadal nie komentuje) medialnych doniesień o rozpadzie małżeństwa. 

Ariana Grande i Dalton Gomez rozwodzą się

A te przybierają na sile. W poniedziałek (17 lipca 2023) serwis „Page Six” poinformował, że Ariana Grande i Dalton Gomez podjęli decyzję o rozwodzie po dwóch latach małżeństwa, a przy okazji ujawnił, jak wyglądały ich ostatnie – wspólne miesiące. Według osoby z bliskiego otoczenia pary, od stycznia żyli w separacji. Natomiast z problemami w związku zaczęli zmagać się o wiele wcześniej. 

Podjęli tę decyzję razem – ujawnił informator „Page Six”. – Przed początkiem stycznia mieli już problemy, ale chcą pozostać najlepszymi przyjaciółmi

Zanim wokalistka i agent nieruchomości zdecydowali się na zakończenie małżeństwa, próbowali je ratować. Dalton Gomez przeprowadził się do Londynu, gdzie Ariana Grande pracowała nad musicalem „Wicked”. Niestety nie przyniosło to upragnionych efektów, a utwierdziło w przekonaniu, że rozwód to dobra decyzja.

Byli naprawdę dobrymi przyjaciółmi, będąc w tym procesie, a ich przyjaciele i rodziny starali się ich chronić – zdradził informator wspomnianego serwisu. 

Redakcja „Page Six” próbowała skontaktować się z przedstawicielami Ariany Grande i Daltona Gomeza. Jednak bezskutecznie. Główni zainteresowani całą sprawą milczą. Jeśli się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy.