Od informacji o rozwodzie Ariany Grande i Daltona Gomeza minęło już całkiem sporo czasu, jednak o tej parze nadal jest głośno. Piosenkarka i agent nieruchomości uchodzili za idealne małżeństwo. Dbali o prywatność i wszystkim zdawało się, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Jednak niestety nie udało im się. Jedno ze źródeł wyznało, jak czuje się teraz Dalton Gomez.

Dalton Gomez „nadal nie wyleczył się” z Ariany Grande

Ariana szybko znalazła sobie chłopaka. Właściwie, to podobno razem z Ethanem Slaterem spotykali się jeszcze przed decyzją o rozwodzie wokalistki. Kilka miesięcy temu informatorzy mówili, że Dalton również sobie kogoś znalazł, jednak chyba nie było to nic poważnego. Mimo wszystko również próbuje odnaleźć się w tej nowej sytuacji i nie rezygnuje z randkowania.

Trochę randkuje, dużo dziewczyn jest nim zainteresowanych – mówi źródło Entertainemt Tonight. – On nadal się z niej [z Ariany] nie wyleczył, ale robi wszystko, co może, żeby iść do przodu – dodało.

Wygląda na to, że agent nieruchomości ciężej znosi rozstanie ze swoją ukochaną, niż ona. Nie dziwimy się. Z tego, co podawały źródła, to właśnie Ariana miała zostawić męża dla nowego chłopaka, a decyzja o rozwodzie nie była obustronna. Trzymamy kciuki za to, żeby Dalton szybko wrócił do stanu psychicznego sprzed rozwodu.

Ariana Grande, Dalton Gomez i Ethan Slater – historia tego trójkąta miłosnego

W lipcu 2023 roku pojawiły się pierwsze plotki na temat tego, że w małżeństwie wokalistki i agenta nieruchomości nie dzieje się najlepiej. 16 lipca Grande została sfotografowana na trybunach stadionu Wimbledon podczas tenisowych rozgrywek. Media, jak i fani oraz fanki dopatrzyli się, że na jej palcu nie ma ani pierścionka zaręczynowego, ani obrączki. To właśnie spowodowało falę spekulacji i plotek (jak się później okazało, słusznych) na temat tego, że para rozwodzi się.

Kilka dni później do mediów doszła informacja, że 30-latka ma już nowego chłopaka. To spowodowało, że stała się „tą złą”. Szczególnie, że podobno razem z Ethanem spotykała się już od jakiegoś czasu, czego jej (wtedy) mąż miał nie wiedzieć. Ich historię związku przeczytacie w artykule poniżej.

Związek Grande i Slatera zdaje się iść do przodu. Gomez również próbuje wrócić do normalnego życia i randkowania. Będziemy was informować o tym, jak dalej potoczy się ta historia.

 

Zobacz także: