Co one wszystkie w nim widzą? To pytanie ciśnie się na usta tysiącom internautów za każdym razem, gdy na nagłówki tabloidów i serwisów internetowych trafia informacja o kolejnej nowej dziewczynie Pete'a Davidsona. A nie da się ukryć, że w ostatnim czasie doniesień o miłosnych podbojach amerykańskiego aktora komediowego było całkiem sporo... Jesienią ubiegłego roku media na całym świecie obiegła informacja o jego gorącym romansie z Kim Kardashian. Ich związek, podobnie jak wcześniejsze relacje komika, nie trwał jednak zbyt długo. Pamiętacie, kogo wcześniej można było zobaczyć u jego boku?

Kim jest Pete Davidson?

Zacznijmy od tego, skąd w ogóle Pete Davidson wziął się na hollywoodzkich i nowojorskich salonach. W końcu to tam przecież najczęściej poznaje znane i piękne kobiety, z którym później fotografują go paparazzi. Odpowiedź jest dość prosta. Choć w Polsce większość osób kojarzy go głównie z powodu jego szeroko opisywanych w kolorowych magazynach i serwisach plotkarskich romansów, to w Stanach Zjednoczonych cieszy się on opinią jednego z najpopularniejszych komików młodego pokolenia.

Popisy kończącego w tym roku 28 lat aktora i stand-upera najczęściej można oglądać na antenie stacji telewizyjnej NBC. Emitowany jest tam kultowy już program rozrywkowy o nazwie „Saturday Night Live”, w którym Pete Davidson pojawia się już od 2014 roku. Poza tym, komik ma na swoim koncie występy w programach MTV oraz filmach, takich jak „Król Staten Island”, „Wykolejona”, Swatamy swoich szefów” czy „Legion Samobójców: The Suicide Squad”

Pete Davidson urodził się 16 listopada 1993 roku. Pochodzi z Nowego Jorku. Nie jest tajemnicą, że jego ojciec, Scott Matthew Davidson, był strażakiem i zginął na służbie podczas ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku. Swego czasu w mediach dość głośno było o tym, jak w jednym ze swoich skeczów Pete zażartował ze śmierci własnego ojca, co sporo osób uznało za wielce niestosowne.

Wszystkie kobiety Pete'a Davidsona

Ariana GrandeKate Beckinsale, Margaret Qualley, Kaia Gerber, Kim Kardashian... To tylko fragment listy sławnych kobiet, z którymi spotykał się dotychczas Pete Davidson.

Wszystkie – na ten moment – gwiazdy, którym zawrócił w głowie Pete Davidson (i na odwrót), znajdziecie w naszej galerii.

 

Zobacz także: