Kim Kardashian i Pete Davidson nie są już razem

Sensacyjne wieści zza oceanu. Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się. O rozpadzie związku celebrytki i komika jako pierwszy doniósł w nocy z piątku na sobotę polskiego czasu amerykański serwis internetowy E! Online. Redakcja portalu, która powołuje się na osoby z bliskiego otoczenia pary, informuje, że 41-letnia gwiazda kultowego reality show „Z kamerą u Kardashianów” i młodszy od niej o 13 lat prezenter programu rozrywkowego „Saturday Night Live” w tym tygodniu ostatecznie zakończyli swoją romantyczną relację.

Kim Kardashian i Pete Davidson - jaki był powód rozstania?

Według informatorów przyczyną zakończenia dziewięciomiesięcznego związku założycielki marki Skims i gwiazdora komediodramatu „Król Staten Island” były ich niezwykle napięte grafiki. Z powodu swoich licznych zobowiązań niestety w ostatnim czasie oddalili się od siebie – dosłownie i w przenośni.

Nie jest tajemnicą, że Davidson spędzał ostatnio dużo czasu w Australii, gdzie kręci swój nowy film. Z kolei Kardashianka pozostała w Los Angeles i odbywała liczne podróże biznesowe po całym świecie, łącząc to z opieką nad czworgiem swoich dzieci: 9-letnią North, 6-letnim Saintem, 4-letnią Chicago i 3-letnim Psalmem, czyli owocami jej burzliwego małżeństwa z raperem Kanye Westem.

Jeśli wierzyć informatorom, Kim i Pete rozstali się w zgodzie i postanowili zostać przyjaciółmi.

Nadal darzą się miłością i szacunkiem - czytamy.

Doniesienia E! Online potwierdził już czołowy amerykański serwis plotkarski TMZ. Sami zainteresowani na razie publicznie nie odnieśli się do sprawy.

Przypomnijmy, że Kim Kardashian w marcu br. sfinalizowała rozwód ze swoim drugim mężem, wspomnianym wcześniej Kanye Westem. Z kolei Pete Davidson był w przeszłości zaręczony z piosenkarką Arianą Grandę oraz spotykał się m.in. z modelką Kaią Gerber i gwiazdą serialu „Bridgertonowie”, aktorką Phoebe Dynevor.

Spodziewaliście się, że związek Kim Kardashian i Pete'a Davidsona przetrwa zaledwie 9 miesięcy?

Zobacz także:

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się / fot. Getty Images