2 sierpnia do sieci trafił nowy utwór Ariany Grande Boyfriend, który powstał przy współpracy z zespołem Social House. Piosenka szybko stała się hitem, a na YouTubie odtworzono ją blisko 38 milionów razy! W teledysku obok wokalistki pojawił się jeden z członków grupy, Mikey Foster. Oboje grają zakochanych, a to przyczyniło się do powstania plotek o domniemanym związku. Nie trwało to długo, by fani Ariany na Twitterze zaczęli doszukiwać się dowodów, które potwierdziłyby nowy związek artystki.

Thank u, next x H&M: Ariana Grande po raz kolejny stworzyła specjalną kolekcję dla popularnej sieciówki! Co w niej znajdziemy? [CENY, ZDJĘCIA]>>>

Ariana Grande ma nowego chłopaka? Fani myślą, że to Mikey Foster z zespołu Social House

Przed wydaniem singla, Ariana Grande wyjaśniła jego koncept na Twitterze:

Chcieliśmy stworzyć coś podnoszącego na duchu, co uchwyciłoby strach przed zaufaniem, lęk przed zranieniem lub poczucie, że nie będziesz wystarczająco dobry dla drugiej osoby… ale także, jak to jest czuć do kogoś wręcz paraliżującą sympatię.

Czuję, że ta piosenka zawiera wspólny motyw w życiu tak wielu ludzi, których znam! Ludzie chcą czuć miłość, ale nie chcą definiować swojego związku i mają problemy z pełnym zaangażowaniem, zaufaniem lub pozwoleniem sobie na pełną miłość. Pomimo chęci 

- dodała w drugim tweecie.

Boyfriend nie jest pierwszym utworem, przy którym para podjęła się współpracy. Swój udział w produkcji, grupa miała też przy 7 Rings i Thank U, Next. Wielu fanów uważa, że piosenka opowiada o relacji Mikey'a Fostera z piosenkarką. Oboje są obecnie razem w trasie koncertowej, co tylko podsyca plotki o nowym związku Ariany Grande.