Minęło pięć lat od tragedii, do której doszło podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze. W wyniku wybuchu bomby zginęły 22 osoby, a kilkaset zostało rannych. Od tamtej pory miasto w północno-zachodniej Anglii jest dla niej szczególne. W związku z tym znana na całym świecie wokalistka wysłała prezenty świąteczne małym pacjentkom i pacjentom, którzy przebywają w tamtejszych szpitalach. Po raz kolejny udowodniła, że ma ogromne serce.  

Ariana Grande wysłała prezenty do szpitali w Manchesterze

W poniedziałek Royal Manchester Children’s Hospital Charity podziękowała artystce za niespodziankę. Okazały się nią prezenty, które trafiły do młodych pacjentów i pacjentek kilku szpitali w tym mieście.

Dziękujemy Ariana! Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, ponieważ otrzymaliśmy od Ariany Grande prezenty, które podarujemy młodym pacjentom w naszych szpitalach - czytamy na Twitterze.

Prezenty od Ariany Grande, która należy do grona najpopularniejszych wokalistek na świecie, trafią do pacjentek oraz pacjentów przebywających w Royal Manchester Children’s Hospital, Wythenshawe Hospital, North Manchester General Hospital i Trafford General Hospital. 

Głos w sprawie zabrała także dyrektorka wspomnianej fundacji. Pod zdjęciem z choinką i prezentami, które opublikowano na oficjalnym profilu @rmchcharity na Instagramie, przyznała, że wie, że Manchester zajmuje szczególne miejsce w sercu Ariany Grande. To dla niej, jak również dla całej fundacji niesamowite, że piosenkarka o nich myśli i zdobyła się na taki gest. 

To niesamowite, że Ariana po raz kolejny tak ciepło o nas pomyślała i zrobiła tę specjalną paczkę dla naszej rodziny szpitali – napisała Tanya Hamid. – Wiemy, że Manchester i Royal Manchester Children’s Hospital zajmują szczególne miejsce w sercu Ariany – dodała.

Tragedia podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze 

Przypomnijmy, że podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze wybuchła bomba. Zginęły 22 osoby, a ponad 500 zostało rannych. Do tragedii doszło dokładnie 22 maja 2017 roku. Po tym wstrząsającym wydarzeniu gwiazda postanowiła wyjść z niego silniejsza i zorganizowała koncert charytatywny, na który zaprosiła wiele artystek i artystów. Cały dochód, czyli ponad 13 milionów dolarów, trafił do ofiar oraz ich rodzin. Miasto, w którym doszło do tragedii, już na zawsze pozostanie w jej pamięci, a także sercu. Jej ostatni gest też temu dowodzi.