Zanim Armie Hammer powróci na ekrany kin w sequelu Tamtych dni, tamtych nocy u boku Timothée’ego Chalmeta (wy też już nie możecie się doczekać?!), o wiele szybciej pojawi się inna produkcja z udziałem przystojnego Amerykanina. I obejrzycie ją bez wychodzenia z domu, bo na Netflix! To thriller psychologiczny Rebeka w reżyserii Bena Wheatley’a (High-Rise) na podstawie gotyckiej powieści Daphne de Maurier z 1938 roku. Oprócz Hammera w głównych rolach pojawią się filmowy Kopciuszek, czyli Lily James oraz ikona kina, Kristin Scott Thomas (Angielski pacjent, Cztery wesela i pogrzeb, Czas mroku), a na dalszym planie również Sam Riley, Keeley Hawes czy Ann Dowd. 


Zobacz także: Nowości Netflix na wrzesień 2020. Te seriale i filmy warto obejrzeć!
 

Rebeka – o czym jest nowy film Netflixa?

Młoda kobieta (Lily James), po burzliwym romansie z przystojnym wdowcem Maximem de Winter (Armie Hammer) w Monte Carlo, zostaje panią de Winter i przybywa do Manderly, imponującej rodzinnej posiadłości swojego wybranka. Naiwna i niedoświadczona wkracza w nowe życie, w którym musi zmierzyć się z przeszłością, a dokładnie z pierwszą żoną Maxima, o której pamięć za wszelką cenę utrzymać stara się gospodyni domowa, pani Danvers (Kristin Scott Thomas).

Ta historia może brzmieć wam znajomo nie tylko dlatego, że mogliście mieć w ręce powieść Daphne de Maurier, ale również obejrzeć jej wcześniejszą adaptacją autorstwa Alfreda Hitchcocka z 1940 roku nagrodzoną dwoma Oscarami. Czy produkcja Netflixa okaże się równie udana? To będzie można sprawdzić już 21 października. A póki co zobaczcie oficjalny zwiastun.


Zobacz także: Netflix udostępnił za darmo swoje najpopularniejsze seriale, filmy i programy. Tego jeszcze nie było!