W Polsce z Netflixa korzysta obecnie niemal milion osób. A w ostatnim czasie, czyli podczas lockdownu, liczba użytkowników platformy jeszcze bardziej podskoczyła. Co ich przyciąga? Niezwykle bogata oferta, czyli seriale i filmy – zarówno te oryginalne, jak i na licencji, programy, m.in. uwielbiane przez widzów reality-show, a także możliwość oglądania na wielu nośnikach w różnych miejscach, także bez dostępu do internetu. Ta przyjemność jest stosunkowo niedroga. Najtańszą opcja dostępna jest za 34 zł i za tyle właśnie otrzymujemy niegraniczoną ilość tytułów, w najniższej jakości i tylko na jednym nośniku.


Zobacz także: Marcin Dorociński zagrał w nowym serialu Netflixa „Gambit królowej”. Zobaczcie zwiastun! >>>
 

Najpopularniejsze seriale i filmy Netflixa teraz obejrzycie za darmo! 

Prawdziwi binge-watcherzy na pewno regularnie odnawiają swoją subskrypcję. Sa jednak tacy, którzy na Netflix wchodzą sporadycznie, tylko w celu obejrzenia konkretnego obrazu. Albo tacy, którzy boją się, że wykupią dostęp, aby obejrzeć ciekawie zapowiadający się serial o jakim dużo dobrego słyszeli lub czytali, a ten po pierwszych 10 minutach okaże się porażką. Netflix jest otwarty na każdy rodzaj odbiorcy, dlatego wychodzi im naprzeciw i udostępnił kilka swoich flagowych produkcji zupełnie za darmo!

Co można obejrzeć za darmo na Netflix? 

Teraz wystarczy po prostu wejść na stronę netflix.com/free-watch, zapoznać się z dostępnymi tam tytułami, wybrać najciekawszy i oglądać. Bez żadnych opłat! A jest w czym wybierać, bo wśród darmowych propozycji platformy są największe hity. To seriale Stranger Things, Szkoła dla elity, Jak nas widzą, Grace i Frankie, Nasza planeta, reality-show Love is blind, animacja Dzieciak rządzi: znowu w grze, komedia Zabójczy rejs, thriller Nie otwieraj oczu oraz nominowany do Oscara w trzech kategoriach obraz Dwóch papieży. Jeżeli nie widzieliście którejś z tych pozycji, polecamy nadrobić zaległości!


Zobacz także: Nowości Netflix na wrzesień 2020. Te seriale i filmy warto obejrzeć! >>>