Ashley Graham urodziła bliźnięta 7 stycznia 2022 roku. Nie było tajemnicą, że została mamą dwóch chłopców (modelka  zdradziła płeć dzieci jeszcze przed rozwiązaniem). Ciekawostką było jednak to, że gwiazda zdecydowała się na porod domowy. „Nasi chłopcy są już na świecie. Urodzili się dziś rano w domu” – Ashley Graham napisała na swoim Instagramie niedługo po tym, jak ona i jej mąż – Justin Ervin – zostali rodzicami po raz drugi. Ikona ruchu body positive nie napisała wówczas o wiele więcej. No może poza tym, że potrzebuje czasu, by ochłonąć po porodzie, a gdy to się stanie, poda więcej szczegółów. Wygląda na to, że młoda mama zdążyła się już trochę zregenerować, bo właśnie doczekaliśmy się nowego posta. Ashley Graham opublikowała zdjęcie z synkami, przy okazji zdradzając jej imiona.

Bliźnięta Ashley Graham – imiona i pierwsze zdjęcie

Pierwsze zdjęcie Ashley Graham z bliźniakami nie mogłoby być bardziej wzruszające (przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii). Przedstawia bowiem modelkę czule trzymającą dzieci w objęciach i karmiącą piersią jedno z nich. Nie dziwi więc, że już doczekało się już ponad 1,5 miliona polubień. Być może także dlatego, że pod nim widnieją imiona chłopców

„Malachi & Roman” – napisała modelka, dodając serduszko. By napisać dalej: „Moi chłopcy są najlepszymi nauczycielami i najlepiej przypominają o tym, że jestem w stanie sprostać największym trudnościom. Nie zawsze jest łatwo, ale to wszystko jest tego warte! Wciąż nie mogę uwierzyć, że mam troje dzieci!”

Ashley Graham i Justin Ervin – dzieci

Jeśli nie pamiętacie, przypominamy, że Ashley Graham i jej mąż Justin Ervin mają jeszcze jednego synka. Isaac Menelik Giovanni Ervin, bo właśnie takie imię nosi starszy chłopiec, przyszedł na świat 18 stycznia 2020 roku. Teraz doczekał się rodzeństwa – i to aż dwóch braci! Modelka zapewniła, że nie może się doczekać, kiedy pochwali się kolejnymi zdjęciami z okresu połogu. A więc czekamy na więcej. tym bardziej, że słowa dotrzymuje, czego najnowsze zdjęcie bliźniąt jest najlepszym dowodem. Stay tuned!