Avril Lavigne i Mod Sun: koniec związku

Avril Lavigne i Mod Sun zerwali ze sobą prawie rok po zaręczynach, po blisko trzech latach związku. Kilka dni po tym, jak przedstawiciel piosenkarki potwierdził plotki, muzyk „Flames” przerwał milczenie i w social mediach odniósł się do rozstania.

Opublikował karuzelę zdjęć pokazujących jego samego na scenie. Nie ukrywał, że sytuacja totalnie go zaskoczyła i nie jest mu łatwo się w niej odnaleźć.

W ciągu tygodnia całe moje życie całkowicie się zmieniło – napisał 28 lutego na Instagramie. Po prostu wiem, że jest na to wszystko plan. Podnoszę głowę + zawsze słucham mojego serca, nawet gdy wydaje się, że jest złamane – dodał.

Mod Sun, który aktualnie odbywa tour po Stanach Zjednoczonych, zapewnił, że ma przy sobie ludzi, którzy dodają mu sił w trudnym czasie. Bycie otoczonym miłością każdej nocy na trasie było absolutnym błogosławieństwem. Mam najlepszych przyjaciół na całym świecie, dziękuję, że zawsze mnie wspieracie. Do zobaczenia na scenie – podsumował.

Avril Lavigne i Tyga mają romans?

Avril Lavigne zdaje się być w znacznie lepszej formie. Jeszcze przed potwierdzeniem doniesień o rozstaniu była widziana na kolacji z Tygą. Jak informowały plotkarskie media, 38-letnia wokalistka i 33-letni raper sprawiali wrażenie, że są ze sobą bardzo blisko. Z restauracji odjechali jednym samochodem.  

Plotki o ich romansie nie cichną, tym bardziej, że para była ostatnio (1 marca) widziana razem w Paryżu, na imprezie Leonarda DiCaprio w restauracji Kuku. Artyści starali się nie rzucać w oczy (na zdjęciach opublikowanych przez serwis TMZ ona miała na sobie czarną sukienkę z kapturem, on ciemny strój udekorował ciężkim łańcuchem), jednak paparazzi wypatrzyli ich natychmiast. Fakt, że na miejscu zjawili się wspólnie, zdaje się potwierdzać doniesienia tabloidów.

Przedstawiciel Tygi nie odpowiedział na prośbę „Page Six” o komentarz. Przedstawiciel Lavigne odmówił komentarza. Poinformujemy was, gdy tylko coś się zmieni w sprawie.

 

Zobacz także: