Umówmy się, Avril Lavigne ma w sobie sporo szaleństwa. Z pewnością jest w niej wciąż obecna ta nastolatka, którą była, gdy osiągnęła światową sławę, ponieważ decyzja o obcięciu sobie włosów, siedząc przy tym na toalecie i kompletnie nie wiedząc, jaki będzie efekt końcowy, zdecydowanie pasuje do Avril, jaką pamiętamy z jej młodzieńczych lat. 38-letnia piosenkarka właśnie to zrobiła. A na dodatek pomógł jej w tym kolega z branży – brytyjski muzyk, Yungblud. Wszystkim pochwalili się w social mediach.

Yungblud obciął włosy Avril Lavigne

Sceneria, jak w amerykańskiej teen-dramie z przełomu lat 90. i 00. Na toalecie siedzi Avril, trochę wyżej – Yungblud. Na Instagramie wokalistów pojawił się filmik, w którym widzimy, jak 25-latek obcina włosy Avril wielkimi nożyczkami. Podpis brzmi: I’m A Mess. Kanadyjka wygląda na zdecydowanie zestresowaną. Po krótkim pytaniu, czy jest gotowa, zadanym przez Yungbluda, nie miała już połowy swoich włosów! Brytyjczyk ściął jej pomarańczowe końcówki i trochę włosów ponad nimi. Avril skończyła z bobem… Ale mamy nadzieję, że nie martwi się zbyt mocno. W końcu bob jest teraz najmodniejszym cięciem sezonu i zdecydowało się na niego naprawdę wiele gwiazd! Zobaczcie zabawny filmik z metamorfozy poniżej.

Po wszystkim, Yungblud wstawił na swoje Instastory zdjęcie przedstawiające leżące na ziemi kosmyki włosów Avril. I nie były to same końcówki! Możemy więc spodziewać się sporej zmiany.

Narzeczony Avril Lavigne reaguje na jej nową fryzurę

Całe wydarzenie skomentował też Mod Sun, czyli narzeczony Avril. Na swoim Instastory udostępnił on wspomniany już filmik. Fryzura wygląda świetnie. Dobrze ci poszło @yunglblud – napisał. Wygląda więc na to, że popiera spontaniczną decyzję swojej ukochanej. 

Avril Lavigne i Yungblood wydają wspólną piosenkę

Okazało się, że wokaliści podjęli ze sobą współpracę i już niedługo będziemy mogli i mogły posłuchać jej efektów! Avril Lavigne i Yungblud nagrali razem piosenkę zatytułowaną „I’m A Mess”, która ujrzy światło dzienne za tydzień, 3 listopada. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie promocyjne utworu, na którym Avril pozuje już w nowej fryzurze! Zobaczyć ją zatem możemy w klasycznym bobie kończącym się tuż nad ramionami. I wygląda naprawdę świetnie!

Współpraca tej dwójki wydaje się być bardzo ciekawa, ponieważ Kanadyjka i Brytyjczyk pochodzą z zupełnie dwóch różnych muzycznych światów. Chociaż pasują do siebie pod względem bardziej rockowych i punkowych brzmień, to Yungblud jest nieco bardziej hip-hopowy. Jesteśmy bardzo ciekawe, jak wypadnie ich wspólny utwór.