Bad Boy, najnowszy film Patryka Vegi wszedł do kin 21 lutego, więc dosłownie chwilę przed tym, jak wszystkie placówki kulturalne w Polsce zostały zamknięte z powodu pandemii koronawirusa. Choć film z Antonim Królikowskim, Katarzyną Zawadzką i Maciejem Stuhrem w rolach głównych w weekend otwarcia przyciągnął przed wielkie ekrany ponad 150 tysięcy osób, niestety w porównaniu z poprzednimi produkcjami Vegi zaliczył najgorszy wynik. Dla porównania Pitbull. Niebezpieczne kobiety z 2016 w ciągu pierwszych dni wyświetlania obejrzało ponad 760 tysięcy widzów, a Botoks z 2017 roku prawie 712 tysięcy.

Ze względu na krótką dystrybucję kinową z powodu pandemii koronawirusa Bad Boy bardzo szybko trafił do sieci. Film można już oglądać na najpopularniejszej platformie streamingowej w Polsce, Netflix. I tutaj akurat Vega ma powody do radości, bo Bad Boy automatycznie trafił na szczyt listy Top 10 w Polsce. To oznacza, że jest najchętniej oglądaną obecnie produkcją w Polsce. To też kolejna produkcja króla polskiego box office'u po obu częściach Kobiet mafii, Pitbullu. Niebezpiecznych kobietach, Botoksie i Plagach Breslau, którą można znaleźć w ofercie streamingowego giganta. 

Patryk Vega kręci kolejny film mimo stanu epidemii? Do sieci trafiły niepokojące zdjęcia >>>

Bad Boy online na Netlix – o czym jest najnowszy film Patryka Vegi?

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokatka znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. 

Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.