Baby boom w show-biznesie trwa, a Barbara Pasek dołączyła właśnie do grona znanych mam. Dziennikarka i autorka książek rozwojowych poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, że jej pierwsze dziecko jest już na świecie. Pokazała urocze zdjęcie, a także ujawniła płeć maleństwa. Urodziła chłopca czy dziewczynkę? 

Barbara Pasek urodziła 

W niedzielny poranek (27 listopada) dziennikarka, która zyskała popularność, tworząc materiały o tematyce show-biznesowej dla „Dzień dobry TVN”, a następnie zmieniła swoje życie i poszła w stronę coachingu, podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fankami oraz fanami. Opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem, natomiast w opisie postu dodała cytat z A. Richmana i napisała, że urodziła chłopca. Niestety nie zdradziła takich szczegółów jak dokładna data urodzenia czy imię. 

Witaj Synku, na wieczność - napisała Barbara Pasek pod najnowszym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. 

Niezwykle urocze zdjęcie z dzieckiem możecie zobaczyć tutaj: 

Pod wspomnianym postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. Wśród nich te od znanych znajomych głównej zainteresowanej całą sprawą - Maffashion, Ady Fijał czy Pauliny Krupińskiej. 

Gratulacje. Teraz najpiękniejsza miłość ever - napisała Ada Fijał pod zdjęciem Basi Pasek na Instagramie. 

Barbara Pasek została mamą po raz pierwszy. Kim jest jej partner i ojciec dziecka? 

Barbara Pasek bardzo dba o prywatność swoich bliskich, w tym partnera. Nie wiadomo o nim zbyt wiele. Warto natomiast wspomnieć, że na początku 2022 roku dziennikarka i autorka książek opublikowała urocze zdjęcie z ukochanym, przyznała, że przyjęła jego oświadczyny, jak również zapowiedziała polsko-greckie wesele.