Kylie Jenner i Travis Scott ogłosili, że będą zmieniać imię swojego synka, który urodził się 2 lutego 2022 roku. Jego imię to Wolf, jednak rodzice stwierdzili, że kompletnie do niego nie pasuje. Świat dowiedział się, że chłopczyk będzie nazywał się inaczej. Jennerka nie chce już jednak zdradzić nowego imienia synka. W najnowszym odcinku show „The Kardashians” dowiadujemy się, że w świetle prawa chłopczyk nadal nazywa się Wolf Webster. Ale niedługo się to zmieni i możliwe, że my również poznamy jego nowe imię. Kylie zdradziła, kiedy możemy się tego spodziewać.

Synek Kylie Jenner nadal nazywa się Wolf

W finałowym odcinku drugiego sezonu show „The Kardashians” założycielka marki Kylie Cosmetics wyjawiła, że jej 9-miesięczny synek nadal ma na imię Wolf. Celebrytka i raper o zmianie imienia swojego dziecka mówili już miesiąc po jego urodzeniu. Teraz, po 9 miesiącach, Kylie wyznała, że imię nadal jest jednak to samo.

Ten rok był dla mnie wyjątkowo przełomowy – powiedziała Jenner w programie. – Jestem naprawdę podekscytowana wieloma rzeczami. Przede wszystkim spędzaniem czasu z moimi dziećmi i skupieniem się na mojej pracy – wyznała przed kamerami.

Kylie wspomniała też o swoim synku.

Moje dziecko nadal na imię ma Wolf. Dam wam znać, gdy się to zmieni. Może powiem wam w trzecim sezonie…? – zdradziła, puszczając oczko do kamery.

Czy możemy się spodziewać, że już niedługo Travis i Kylie zdecydują się nam zdradzić imię chłopczyka, na co wszyscy tak bardzo czekają?

We wrześniu członkini klanu Kardashian-Jenner wystąpiła w jednym z odcinków „The Late Late Show”, gdzie powiedziała, że imię jej synka nie zostało jeszcze prawnie zmienione. Nadal na imię ma Wolf. W paszporcie też ma Wolf, ale to nie będzie jego imię. Na razie czekamy – wyznała Kylie. Zaznaczyła też, że nikt nie nazywa chłopca Wolf. Na pytanie, jak się do niego zwracają członkowie rodziny, celebrytka odpowiedziała tylko: No wiesz…, po czym dodała, że nie są jeszcze z Travisem gotowi, aby podzielić się nowym imieniem.

Teraz jednak delikatnie zasygnalizowała nam, że możemy spodziewać się, że w końcu dowiemy się, jak nazywa się jej synek. Czekamy zatem na informacje!

Zobacz także:

Kylie Jenner - dzieci 

Oprócz Wolfa, jeśli możemy go jeszcze tak nazywać, Kylie i Travis mają jeszcze córeczkę Stormi. Dziewczynka urodziła się 1 lutego 2018 roku. Co ciekawe synek pary urodził się 4 lata i dzień później, bo 2 lutego 2022 roku. Z tego powodu fani i fani Jennerki myśleli, że razem ze Scottem nazwali go Angel (jego data urodzenia to 2.2.22, co uważane jest za anielską liczbę).