Pierwsze informacje na ten temat narodzin drugiego dziecka Kylie Jenner i Travisa Scotta pojawiły się w mediach jeszcze w ubiegłym roku. Wszystko dlatego, że Travis Barker, czyli partner Kourtney Kardashian (starszej siostry twórczyni kosmetycznego imperium), opublikował na Instagram Stories zdjęcie, na którym widać dziecięcą butelkę z mlekiem. Fanki oraz fani znaleźli jeszcze kilka dowodów potwierdzających to, że klan Kardashian-Jenner właśnie się powiększył. Mimo to główni zainteresowani całą sprawą bardzo długo nie komentowali medialnych doniesień. Aż do teraz! Kylie Jenner urodziła – to już pewne! 

Kylie Jenner urodziła! Celebrytka i Travis Scott zostali rodzicami po raz drugi

Kylie Jenner i Travis Scott zostali rodzicami po raz drugi dokładnie 2 lutego 2022 roku, o czym dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się za pośrednictwem mediów społecznościowych, a konkretnie Instagramu. Szczęśliwi rodzice opublikowali pierwsze zdjęcie maleństwa (zobaczycie je w naszej galerii), a tym samym potwierdzili trwające od kilku tygodni plotki związane z powiększeniem rodziny. Celebrytka zdradziła na Instagramie datę narodzin maleństwa, przy której pojawiło się niebieskie serduszko. Czy w ten sposób właśnie zdradziła płeć? Zagraniczne media donoszą, że Kylie Jenner urodziła chłopca! Zostało to potwierdzone przez jej przedstawicieli. Nie wiemy, jeszcze jakie imię otrzymał chłopiec, choć w sieci roi się od różnych teorii na ten temat...

Oczywiście pod postem, który zamieściła Kylie, a na którym widać czarno-białe zdjęcie malutkiej rączki, którą niepewnie przytrzymuje zapewne Stormi, posypały się gratulacje. Z gratulacjami pospieszyły siostry i mama, kilka serduszek zostawiła Travis Scott. Do tego radosne komentarze osób ze świata show-biznesu, jak i fanek oraz fanów. 

Przypomnijmy, że urodzony 2 lutego chłopczyk jest drugim dzieckiem Kylie Jenner i Travisa Scotta. Jedna z najbardziej hot par w show-biznesie ma jeszcze starszą córkę. Stormi Webster, bo właśnie tak brzmi pełne nazwisko dziewczynki, przyszła na świat w 2018 roku. I pierwszego lutego tego roku obchodziła swoje czwarte urodziny.