Drugie dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta: 2/2/22

Kylie Jenner i Travis Scott powitali na świecie swoje drugie dziecko 2 lutego 2022 roku, o czym poinformowali za pośrednictwem Instagrama. Szczęśliwi rodzice zamieścili pierwsze zdjęcie maleństwa, potwierdzając pojawiające się regularnie plotki o tym, że ich rodzina się powiększyła.

Influencerka opublikowała na swoim profilu datę narodzin pociechy (2/2/22) i dodała do niej niebieskie serduszko. Fanki i fani oraz dziennikarze mediów plotkarskich na całym świecie odczytali to jako jasny znak: Jenner i Scott doczekali się synka! Management gwiazd potwierdził przypuszczenia co do płci dziecka, oficjalnie nie wiadomo jeszcze, jakie imię wybrali dla niego rodzicie. Ale fanki i fani już wiedzą. A przynajmniej tak im się wydaje.

Zdaniem wielbicieli i wielbicielek hot pary, Kylie i Travis postawili na imię Angel. Internauci uważają, że data urodzenia bobasa jest symboliczna, anielska, i to ona zadecydowała o wyborze imienia.

fot. print screen: Instagram/ Kylie Jenner

Anielskie dziecko Kylie Jenner: jak ma na imię?

Drugie dziecko Jenner i Scotta przyszło na świat drugiego dnia drugiego miesiąca dwa tysiące dwudziestego drugiego roku (tak zresztą zakomunikowała to świeżo upieczona mama: 2/2/22). Podobne ciągi powtarzających się cyfr – zdaniem wielu – są liczbami „anielskimi”. Pełnią rzekomo funkcję znaków zsyłanych na ziemię przez niebiańskie istoty i niosą ze sobą ważne przesłanie. Anielska dwójka ma wiązać się z harmonią, spokojem, równowagą.

Jeżeli często widujesz powtarzający się numer dwa oznacza to, że anioły wysyłają do ciebie wiadomość. Liczba ta niesie za sobą anielskie przesłanie: miej odwagę, utrzymuj wiarę w nasze możliwości, my – aniołowie zawsze jesteśmy z tobą, razem z twoimi duchowymi opiekunami i wsparciem wszechświata – czytamy w serwisie Cerestial.pl.

Ponieważ w przypadku brata Stormi chodzi o cyfrę 2 wzmocnioną czterokrotnie, wnioski nasuwają się same. Tym bardziej, że niektóre komentarze, pozostawione przez rodzinę Kylie w poście informującym o narodzinach malucha, jasno wskazują, że chłopiec będzie nosić anielskie imię. Matka celebrytki, Kris Jenner, napisała pod zdjęciem: „Angel Pie”.

Warto zauważyć, że w tym roku szansę na urodzenie się pod anielską dwójką będę mieć dzieciaki, które przyjdą na świat 20 oraz 22 lutego. Kolejna taka szansa nastąpi... dopiero za 200 lat: 2 lutego 2222 roku.

Zobacz także: