Kylie Jenner urodziła? W niedzielę (26 grudnia) Travis Barker, czyli narzeczony Kourtney Kardashian – starszej siostry twórczyni kosmetycznego imperium – opublikował relację na Instagram Stories, która wywołała niemałe poruszenie wśród internautek i internautów. Prawdopodobnie muzyk chciał jedynie poinformować swoje obserwatorki oraz obserwatorów, że spędza weekend, oglądając kultowy już film świąteczny „Grinch: Świąt nie będzie”. Wszystko wskazuje jednak na to, że przy okazji ujawnił, że klan Kardahian-Jenner powiększył się po raz kolejny. Sprawdźcie, o co chodzi. 

Kylie Jenner urodziła? To zdjęcie mówi wszystko

Na wspomnianym już zdjęciu, które niestety nie jest już dostępne na Instagram Stories, widać nie tylko telewizor z zatrzymanym kadrem popularnego filmu, ale również stolik kawowy. A na nim kwiaty, albumy i... różową butelkę z mlekiem. Ten szczegół nie umknął jego fankom i fanom. Według wielu osób, to dowód na to, że Kylie Jenner i Travis Scott zostali rodzicami po raz drugi. 

W sieci rozpętała się prawdziwa burza (pojawiły się m.in. głosy, że butelka z mlekiem została przygotowana dla kota, którego Stormi dostała na święta od znanych rodziców). Użytkowniczki oraz użytkownicy mediów społecznościowych, na czele z Instagramem zaczęli szukać kolejnych dowodów potwierdzających tę teorię. Ich zdaniem o narodzinach drugiego dziecka Kylie Jenner i Travisa Scotta ma świadczyć również fakt, że ostatnie zdjęcia celebrytki, na których widać jej sylwetkę, zostały opublikowane na początku listopada

Bardzo możliwe, że Kylie Jenner już urodziła, ale na razie chce się tym cieszyć jedynie ze swoimi bliskimi. Warto bowiem wspomnieć, że – jeśli chodzi o ciążę – miliarderka bardzo dba o swoją prywatność. Niechętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi stanu zdrowia czy samopoczucia. Było tak w przypadku jej pierwszej ciąży, jak również teraz. 

W związku z tym pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie Kylie Jenner i / lub na pierwsze zdjęcie dziecka.