Kourtney Kardashian i Travis Barker to obecnie jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Ich wspólne zdjęcia (z imprez prywatnych czy branżowych, jak również te, które publikują w mediach społecznościowych) zawsze wzbudzają wiele emocji wśród fanek oraz fanów. Wyglądają na bardzo szczęśliwych, a także totalnie w sobie zakochanych. Teraz natomiast celebrytka i muzyk poinformowali, że zaręczyli się. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się! 

Kourtney Kardashian poinformowała za pośrednictwem Instagramu, że właśnie przyjęła oświadczyny Travisa Barkera, z którym spotyka się od początku tego roku. Jak się okazuje, popularny muzyk poprosił swoją ukochaną o rękę na plaży. Do tego w otoczeniu czerwonych róż oraz świec. Całość wyglądała pięknie i bardzo romantycznie (zdjęcia z momentu zaręczyn możecie zobaczyć w naszej galerii). 

„Na zawsze” - napisała Kourtney Kardashian pod najnowszym postem na Instagramie. 

Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Kourtney Kardashian?

Jak wygląda pierścionek zaręczynowy, który Kourtney Kardashian otrzymała od Travisa Barkera? Co ciekawe, informacje na ten temat ujawnili bliscy pary, na czele z Kim Kardashian, czyli młodszą siostrą głównej zainteresowanej całą sprawą. Gwiazda „Z kamerą u Kardashianów” opublikowała wideo na Instagram Stories, na którym Kourtney i Travis nie szczędzą sobie czułości. Na filmie widać także spektakularny pierścionek z brylantem. 

Wszystko wskazuje na to, że Kourtney Kardashian i Travis Barker chcieli podzielić się swoim szczęściem z najbliższymi. Jak wynika z relacji na Instagram Stories, narzeczeni spędzili miniony wieczór na uroczystej kolacji, podczas której towarzyszyły im członkinie klanu Kardashian-Jenner: Kris Jenner, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Kenner, a także Alabama, Landon oraz Atiana, czyli dzieci Travisa Barkera z poprzednich związków.