Syn Kylie Jenner: drama wokół imienia

Drugie dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta przyszło na świat 2 lutego 2022 (2.2.2022). Ze względu na powtarzające się cyfry w numerologii uznaje się tę datę za „anielską”. W związku z tym fanki i fani celebryckiej pary byli przekonani, że maluch otrzyma imię Angel („Anioł”).

Półtora tygodnia po narodzinach synka matka postanowiła uciąć spekulacje. Na Instagramie ujawniła, że noworodek nazywa się Wolf Webster. W marcu jednak 25-letnia miliarderka znów wprawiła wszystkich w konsternację, ogłaszając, że razem ze swoim partnerem zmieniła imię potomka. Członkini klanu Kardashian-Jenner zakomunikowała, że „Wilk” nie pasował do brata Stormi. Nie zdradziła jednak, na czym ostatecznie stanęło.

W październiku pół świata wciąż głowi się nad tym, jak ostatecznie został nazwany synek Kylie Jenner. Jak się okazuje, być może wciąż głowią się nad tym również rodzice.

Jak ostatecznie ma na imię syn Kylie Jenner?

W drugim odcinku drugiego sezonu „The Kardashians” na Hulu, celebrytka postanowiła poruszyć tę kwestię. Wyznała, że ​​technicznie rzecz biorąc, jej synek nadal pozostaje Wolfem Websterem. Mimo że rodzice poinformowali o zmianie imienia chłopca, nie zgłosili się do urzędu, by zmienić zapis w dokumentach. Jak wyjaśnia miliarderka, nie zdecydowali się na ten krok na wypadek, gdyby... ponownie zmienili zdanie.

Już wcześniej, w rozmowie z „ET”, 25-latka opowiadała, że po narodzinach dziecka czuła presję wyboru imienia, ale gdy tylko „Wolf” został wpisany do aktu urodzenia, natychmiast zaczęła tego żałować. Partnerka Travisa Scotta przyznała, że ojciec codziennie nazywa malucha różnymi imionami, aby je przetestować. A następnie zażartowała, że ​​w zasadzie oboje „czekają, aż synek nazwie się sam”... Sprytne?

 

 

Zobacz także: