Wiemy już, jak ma na imię synek Kylie Jenner i Travisa Scotta! Półtora tygodnia po porodzie celebrytka ujawniła imię dziecka na Instagramie – a konkretnie na jednym z ostatnich InstaStories. Niestety, nie pokazała nowego zdjęcia maluszka, po prostu na grafitowym tle klatki, białymi literami napisała – Wolf Webster – i dodała małe serduszko. To wystarczyło, by w internecie zawrzało.

Kylie Jenner ujawniła imię drugiego dziecka! To dla wszystkich zaskoczenie

To, że chłopiec otrzymał imię Wolf (czyli z ang. – Wilk) dla wszystkich jest niemałym zaskoczeniem. Nie tylko dlatego, że nie jest zbyt popularne imię w Ameryce, ale i dlatego, że fani obstawiali, że będzie się nazywał zupełnie inaczej. Synek Kylie Jenner przyszedł bowiem na świat 2 lutego 2022 (2.2.2022), co – ze względu na powtarzające się ciągu cyfr – uznaje się za datę „anielską”. To właśnie dlatego wszyscy byli przekonani, że maluch otrzyma imię Angel („Anioł”). Tym bardziej, że babcia chłopca, w komentarzach pod jego pierwszym zdjęciem opublikowanym przez Kylie, zamieściła komentarz – „Angel Pie”. Teraz wiemy jednak, że było to bez znaczenia (albo – jak na klan Kardashian-Jenner przystało – troszkę nas zmanipulowano).

Wolf Webster – co kryje się za imieniem synka Kylie Jenner i Travisa Scotta?

Wokół imienia chłopca pojawiły się jednak kolejne teorie spiskowe. Mówi się, że Kylie nadała synkowi imię Wolf, by... zrobić na złość partnerce swojego chłopaka! O co chodzi? Już wyjaśniamy. Okazuje się, że Tyga, z którym Kylie spotykała się przed laty jest teraz w związku z Tammy Hembrow – dawną przyjaciółką rodu Kardashian-Jenner. Która także ma synka o imieniu Wolf. Według fanów, nikt nie będzie jednak o tym pamiętał, skoro to samo imię otrzymało dziecko Kylie i Travisa. W końcu to oni są zawsze w centrum uwagi! 

Kylie Jenner i Travis Scott – dzieci

Nowo narodzony Wolf Webster to drugie dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta. Celebrycka para wcześniej doczekała się już córeczki (którą przecież doskonale znacie choćby z Instagrama). Stormi Webster przyszła na świat w lutym 2018 roku. A dokładnie pierwszego lutego, czyli 4 lata i 1 dzień przed narodzinami swojego braciszka.