Beata Postek otwarcie przyznaje, że w zgłosiła się do programu Hotel Paradise przede wszystkim po to, aby zrobić w swoim życiu coś nowego i szalonego. Ewentualne znalezienie miłości czy wygranie pieniędzy miało być w jej przypadku jedynie miłym dodatkiem. Choć to pierwsze nie do końca się jej udało - z jej partnerem w programie, Arturem Sargsyanem, ostatecznie połączyła ją jedynie przyjaźń - to z gorącego Bali wróciła do Polski bogatsza nie tylko o nowe doświadczenia, ale także o 50 tysięcy złotych, które wygrała w finale.

Beata „Ata” Postek - wiek, brat, kariera

Beata jest zodiakalnym Rakiem. Urodziła się 29 czerwca 1992 roku - w tym roku skończy więc 29 lat. Pochodzi z Warszawy. Nie jest tajemnicą, że w świecie show-biznesu nie wzięła się znikąd. Jest siostrą Piotra Postka, czyli jednego z ulubionych fryzjerów polskich celebrytów i influencerów. Jego salon, w prowadzeniu którego pomagała mu zresztą Ata, regularnie odwiedzają m.in. Julia Kostera, Marcin Dubiel, Maffashion, Natalia Siwiec czy Joanna Przetakiewicz. Ata pracowała także jako asystentka znanego stylisty, Grzegorza Blocha.

Choć to udział w randkowym show TVN7 przyniósł Acie rozpoznawalność, to na małym ekranie można było oglądać ją już znacznie wcześniej. Przypomnijmy, że zwyciężczyni drugiego sezonu Hotel Paradise wystąpiła w Klinice bez tajemnic, gdzie widzowie mieli okazję oglądać jej operację piersi.

Beata „Ata” Postek - chłopak

Po udziale w Hotel Paradise Ata długo milczała na temat swojego życia uczuciowego. W styczniu tego roku w końcu jednak potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki i zaprezentowała obserwatorom swojego chłopaka. Przystojniak, który podbił jej serce, to wysoki brunet, Piotr Wójcik.

Poznaliśmy się na Instagramie. Piotr napisał do mnie wiadomość i skomentował moją starą zapisaną relację, gdzie mówiłam, że nie mam faceta. Ja będąc w ferworze dnia codziennego i mając wiele innych wiadomości na Instagramie przez przypadek kliknęłam jego wiadomość. Zaciekawiła mnie jego relacja, gdzie zobaczyłam dwa piękne koty, a ja przecież uwielbiam zwierzęta i tak zaczęliśmy rozmawiać. Jego z kolei, urzekła z tego co pisał, moja empatia i dobre serce, które u mnie widział. Ja też cenię go za jego dobre serce, okazało się, że bardzo pomaga ludziom i organizował wielokrotnie pomoce i zbiórki dla potrzebujących. Dosyć szybko się spotkaliśmy i wtedy już zaiskrzyło. Jedyny problem, który mieliśmy to taki, że dużo wyjeżdżał przez co nasza relacja na początku nie była pewna - tak Ata opowiadała o początkach swojej znajomości z Piotrem w rozmowie z wizaz.pl.

Beata „Ata” Postek - Instagram

Występy w programach telewizyjnych sprawiły, że Ata zyskała ogromną popularność, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Istagramie (@atapostek) obserwuje już przeszło ćwierć miliona użytkowników serwisu.

Beata „Ata” Postek - One Night Squad

Jeśli stęskniliście się za Beatą, to mamy dla Was świetną wiadomość. Wschodząca gwiazda telewizji wzięła udział w pierwszej edycji nowego reality show o nazwie One Night Squad. Program, w którym obok Beaty wystąpili także inni uczestnicy Hotel Paradise oraz gorące nazwiska z programów Big Brother, Love Island, Top Model i Warsaw Shore, będzie można wkrótce oglądać na Player.pl i w TVN7.

Zobacz także: