Bedoes 2115 i Roksana Kwiatkowska to jedna z naszych ulubionych znanych par. Są razem od kilku lat. Bardzo się wspierają – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nie ukrywają, że łączy ich niezwykle silne uczucie i są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Wszystko wskazuje na to, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Świadczą o tym m.in. zaręczyny. Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce oświadczył się swojej ukochanej w święta. 

Bedoes 2115 i Roksana Kwiatkowska zaręczyli się

W pierwszy dzień świąt Bedoes 2115 i Roksana Kwiatkowska opublikowali wspólny post na Instagramie. Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że ma on dla nich wyjątkowe znaczenie. Za jego pośrednictwem raper i gwiazda mediów społecznościowych poinformowali, że zaręczyli się.

Oczywiście, że tak!!! – poinformowała influencerka. 

Choć szczegóły nie zostały ujawnione, możemy się domyślać, że Bedoes 2115 i Roksana Kwiatkowska zaręczyli się w święta (lub w okolicach świąt). Zdjęcia ze wspomnianego postu zostały wykonane na tle przepięknie przystrojonej choinki. Co więcej, twórca hitu „Bedoesiara” miał na sobie strój św. Mikołaja.

Bedoes 2115 i Roksana Kwiatkowska pokazali pierścionki zaręczynowe 

Okazuje się, że Bedoes 2115 podarował swojej ukochanej (aż) dwa pierścionki zaręczynowe. Jeden jest nowy – od Tiffany’ego, natomiast drugi – rodowy. Raper dostał go od swojej babci. Zobaczcie: 

Pojechałem motocyklem zimą poprosić rodziców Roksany o jej rękę, są dwa pierścionki, jeden Tiffany, drugi rodowy, od mojej Babci, żeby Wasz syn jak się będzie oświadczał naszej córce nie miał za łatwo. kocham Cię w ch*j, odmieniłaś moje życie, dziękuję Ci za wszystko, jesteś niesamowita – ujawnił Bedoes 2115 za pośrednictwem Instagrama.

Serdecznie gratulujemy!