Bedoes to postać, której z pewnością nie trzeba przedstawiać tym, którzy w choć minimalnym stopniu interesują się polskim hip-hopem. O popularności rapera niech świadczy fakt, że jego trzeci studyjny album zatytułowany „Kwiat polskiej młodzieży” z 2019 roku osiągnął status diamentowej płyty za sprzedaż przekraczającą 150 tysięcy egzemplarzy. Na swoim koncie ma duety z takimi wykonawcami jak Białas, Solar, Taco Hemingway i Quebonafide (o tym ostatnim więcej za chwilę), a liczba jego miesięcznych słuchaczy na Spotify to obecnie ponad 1,4 miliona. Od niedawna Borys Przybylski, bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, uchodzi także za... urodowe guru.

Dziewczyna Bedoesa dba o jego cerę

Wszystko zaczęło się od postu na Instagramie, w którym autor hitu „Chłopaki nie płaczą” opublikował swoją kilkuczęściową rutynę pielęgnacyjną. Wpis stał hitem internetu, a o Bedoesie usłyszały nawet osoby, której do tej pory nie znały jego twórczości.

Żel do mycia twarzy, tonik różany, serum z niacynamidem, krem nawilżający, a do tego codziennie krem z filtrem i 1-2 razy w tygodniu oczyszczanie szczoteczką soniczną oraz maseczki – internauci od razu domyślili się, że tak szczegółową rozpiskę przygotowała dla Bedoesa jego dziewczyna. Zwłaszcza, że na instagramowej grafice znalazł się pewien wymowny dopisek: PS Kocham cię.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bedoes2115

Bedoes i Roksana Kwiatkowska – historia związku

Nie jest tajemnicą, że Bedoes od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z Roxy. Tak, tą samą Roxy, z którą był w związku Quebonafide. Roksana Kwiatkowska to jednak nie tylko bohaterka kawałka „Candy”, ale także osoba odpowiedzialna za wizerunek Kuby Grabowskiego od początku jego profesjonalnej kariery.

Rozumiemy się niemal bez słów i mamy podobne spojrzenie na modę, także o zgodę w kwestiach stylizacji nie trzeba się obawiać - opowiadała w 2018 roku w wywiadzie dla Red Bull Music.

Warto dodać, że Roksana pracuje nie tylko jako stylistka, ale także jako dyrektorka artystyczna i kierowniczka największych projektów w polskiej branży rapowej.

To, co wiem na pewno, to to, że moje marzenia są ambitne. Planuję staże i kursy zagraniczne, kilka projektów niezależnych, aby wzbogacić portfolio, ale przede wszystkim, nie chciałabym się zamykać jedynie na stylizowanie. Dużo przyjemności sprawia mi art oraz creative directing i w tym kierunku chciałabym się rozwijać. Od jakiegoś czasu pracujemy intensywnie nad rozbudowaniem marki QueQuality Clothing - tak opowiadała o swojej pracy we wspomnianym wyżej wywiadzie.

Z krążących po sieci nieoficjalnych informacji wynika, że Quebo i Roxy byli ze sobą nawet 11 lat. Ich związek podobno zakończył się niestety w dość dramatycznych okolicznościach. Wskazywać miałyby na to liczne cytaty z kawałków rapera, w których wspomina o zdradzie, której dopuścił się wobec swojej ukochanej. Czy faktycznie tak było? To wiedzą tylko Kuba i Roksana.

Pewnym jest jednak, ż wykonawca przeboju „Bubbletea” związał się następnie z piosenkarką Natalią Szroeder. Co ciekawe, jego ekspartnerka także znalazła szczęście u boku gwiazdy sceny muzycznej.

O tym, że Bedoes i Roxy są parą mówiło się już od dłuższego czasu. Potwierdzenie spekulacji fani rapera otrzymali w styczniu 2021 roku wraz z premierą bestsellerowego albumu „Rewolucja romantyczna”. Znalazł się na nim utwór „City Boy :*”, w którym pojawiła się bardzo wymowna wzmianka na temat Roksany.

City boy dziewczyny chcą żebym im zrobił dziecko
Nie chcę dzieci no chyba że jesteś Roxyxo

O tym, że Roxy jest w stanie pójść za Bedoesem w ogień przekonaliśmy się jesienią, gdy zabrała głos na temat jego medialnego konfliktu z Filipkiem.

Borysa poznałam kilka lat temu przelotem w biurze SBM, chwilę przed Stodołą, jednak zawodowo przecięliśmy się dopiero przy „Smokach”. Miałam o nim różne zdanie, obserwowałam z boku potknięcia i sukcesy. Kiedy usłyszałam „1998”, moja pierwsza myśl to było – aha, ok, ciekawe kto mu to podpowiedział. Okazało się że nikt - napisała na Instagramie.

Nie znam bardziej szczerej osoby w branży niż Borys, nie znam też bardziej impulsywnej i wybuchowej. Argument o braku poszanowania osób biedniejszych czy sodówce jest chyba najbardziej absurdalnym w stosunku do Bedoesa. Od zawsze ujmował mnie sercem na dłoni, skromnością i przyziemnością i mimo sukcesów i rosnącej popularności, nic się w tym temacie nie zmieniło - kontynuowała.

Choć Roxy co jakiś czas pojawiała się na InstaStory Borysa, to pierwszych wspólnych zdjęć pary na profilu rapera fani doczekali się dopiero na początku października. Okazja była jednak szczególna. Bedoes i jego wybranka otrzymali zaproszenie na pokaz Balenciagi w Théâtre du Châtelet w Paryżu. Parę tygodni później Bedoes podzielił się także uroczym ujęciem, na którym Roksana całuje go czule w policzek. I tyle.

Nie udzielają wspólnych wywiadów, nie urządzają wspólnych sesji zdjęciowych i raczej nie zanosi się na to, żeby chcieliby to zmienić. Coś nam mówi, że chyba dobrze na tym wyjdą.

Trzymacie za nich kciuki?