Bedoes należy do grona najpopularniejszych raperów w Polsce. Jego utwory biją rekordy popularności w sieci, poza artysta nie może narzekać na brak zainteresowania na Instagramie czy TikToku i ma na swoim koncie kilka muzycznych nagród oraz nominacji (m.in. do prestiżowych Fryderyków). Niedawno autor hitu „Bedoesiara” zakończył współpracę z SMB Label i wraz z przyjaciółmi otworzył wytwórnię 2115. Pierwszy album wydawnictwa został zatytułowany „Rodzinny Biznes” i jeszcze przed oficjalną premierą wzbudził niemałe emocje (nie tylko) w świecie hip hopu, a to m.in. ze względu na gościnie oraz gości specjalnych, których będziemy mogli na nim usłyszeć. Oto wszystko, co wiemy o nowym projekcie. 

„Rodzinny Biznes” od Bedoesa i 2115 – tracklista 

Pod koniec listopada tego roku Bedoes ujawnił, że „Rodzinny Biznes” będzie składał się z dwóch płyt i (aż) 36 utworów – po 18 na każdej z nich. Podzielił się również tracklistą, dzięki czemu poznaliśmy tytuły wszystkich piosenek, a także nazwiska gościń oraz gości specjalnych, wśród których nie brakuje zaskoczeń. Raper przyznał za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, że jest to bardzo ważny moment dla jego wytwórni. Co więcej, podziękował osobom, które zaprosił do współpracy. 

Dwie płyty. 36 tracków. Kamień milowy w historii 2115. Każdy gość ma we mnie przyjaciela do końca życia. Dziękuję – napisał Bedoes na swoim profilu na Instagramie. 

„Rodzinny Biznes” – Bedoes wydaje album z 2115. Wśród gości Doda, Taco Hemingway, Wersow i inne zaskoczenia

Wspomniana lista gości oraz gościń wywołała niemałe poruszenie (nie tylko) wśród fanek i fanów Bedoesa. Nic dziwnego, ponieważ do utworów z mixtape’u „Rodzinny Biznes” dograli się: Taco Hemingway, Pezet, Palarr, Smxkey Nunno, Fekir, Młody F, Alberto, Josef Bratan, Wersow, Pressa, Mr. Polska, Pablo Novacci, Koldi, Maciej Spons, Szpaku, Chivas, Kaz Bałagane, Young Multi oraz Doda

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bedoes2115

Pod instagramowym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorki i obserwatorzy Bedoesa nie kryją zaskoczenia. Jednocześnie nie mogą doczekać się momentu, w którym będą mogli posłuchać efektów współpracy swojego idola z wymienionymi artystami czy artystkami. Taco i Wersow na jednej płycie – tego nikt się nie spodziewał – piszą fani i fanki pod opublikowanymi przez Borysa Przybylskiego grafikami. Cóż, trudno się nie zgodzić. 

„Rodzinny Biznes” – data premiery 

Po ogłoszeniu tracklisty (i listy gości oraz gościń) jeszcze bardziej nie możemy doczekać się premiery. Jeśli wy również, mamy dla was dobrą wiadomość. „Rodzinny Biznes”, czyli pierwszy mixtape od 2115 ujrzy światło dzienne 16 grudnia 2022 roku. Jednak już teraz można zamówić mixtape w preorderze, w ramach którego otrzymacie nie tylko album, ale również pakiet wlepek, wizytówkę wytwórni ze specjalnym numerem telefonu, poza tym całość zostanie ręcznie podpisana przez Bedoesa, White'a, Kuqe, Flexxy'ego i Blachy.