Bella Thorne nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Artystka, która rozpoczynała karierę w show-biznesie u boku Zendayi w serialu Disney Channel Taniec rządzi, w przeszłości spotykała się m.in. z aktorami Greggiem Sulkinem i Tylerem Poseyem, muzykiem znanym pod pseudonimem Mod Sun (obecnie umawia się on z Avril Lavigne), a także z celebrytką Taną Mongeau. Żaden z tych związków nie przetrwał jednak próby czasu. Wygląda jednak na to, że życie uczuciowe gwiazdy filmu Netflixa Opiekunka: Demoniczna królowa w końcu wróciło na dobre tory. Bella od dwóch lat jest w związku z Benjaminem Masculo, który właśnie się jej oświadczył!

Bella Thorne zaręczyła się

O zaręczynach Belli Thorne i jej przystojnego chłopaka dowiadujemy się z mediów społecznościowych. W sobotę 20 marca para zamieściła na swoich profilach na Instagramie serię zdjęć i filmików, na których chwalą się swoim szczęściem i... imponujących rozmiarów pierścionkiem zaręczynowym. Z wpisu przyszłego męża artystki dowiadujemy się, że postanowił on oświadczyć się jej w dość nietypowy sposób – na planie ich nadchodzącego filmu Time Is Up.

Napisałem list miłosny na odwrocie kartki ze scenariusza naszego filmu.. Na końcu ostatniej sceny popatrzyła się z reżyserem na monitor i... niespodzianka – czytamy.

Kim jest Benjamin Mascolo – narzeczony Belli Thorne?

Ukochany Belli Thorne, Benjamin Mascolo, urodził się 20 czerwca 1993 roku, jest więc o cztery lata starszy od swojej sławnej narzeczonej. Jak możecie się domyślać po brzmieniu jego nazwiska, w jego żyłach płynie włoska krew.

Co ciekawe, z Bellą łączy go nie tylko miłość, ale także pasja do muzyki. Pochodzący z Modeny piosenkarz jest najbardziej znany z występów w popularnym we Włoszech duecie Benji & Fede, którzy tworzy ze swoim przyjacielem Federico Rossim.

Zobacz pierwsze zdjęcia Belli Thorne z pierścionkiem zaręczynowym już teraz w naszej GALERII.