Paris Hilton z pewnością do końca życia zapamięta swoją czterdziestkę. To właśnie w dniu okrągłych urodzin celebrytka zaręczyła się ze swoim partnerem, Carterem Reumem. Radosną nowiną solenizantka podzieliła się z fanami jeszcze tego samego dnia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Bajkowe zaręczyny Paris Hilton na tropikalnej wyspie

Paris Hilton w środę wieczorem polskiego czasu pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie pierwszymi zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Krótki filmik z zaręczynowymi fotografiami opatrzyła wzruszającym wpisem, w którym zdradziła, jak wyglądał ten wyjątkowy moment i wyznała miłość swojemu ukochanemu.

- Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to. Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i padł na kolana. Powiedziałam tak, tak na zawsze. Nie ma nikogo innego, z kim wolałabym spędzić wieczność. (...) Niech żyje miłość - taka na zawsze - napisała.

Jak donosi serwis Vogue.com, pierścionek zaręczynowy z gigantycznym brylantem, który od dziś zdobi lewą dłoń Paris Hilton, zaprojektował Jean Dousset, czyli praprawnuk słynnego jubilera, Luisa Cartiera.

Do czterech razy sztuka?

Paris Hilton do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Dziedziczka hotelowego biznesu już trzykrotnie zrywała zaręczyny. Jako pierwszy, w 2002 roku oświadczył się jej model Jason Shaw. Zakończyli swój związek już w kolejnym roku, ale w mediach mówiło się wówczas, że po rozstaniu zostali przyjaciółmi. Pod koniec 2004 roku celebrytka zaczęła spotykać się ze swoim imiennikiem, Parisem Latsisem. Pochodzący z Grecji spadkobierca żeglugi morskiej oświadczył się jej już po siedmiu miesiącach związku. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu - w listopadzie 2005 roku ogłosili, że nie są już razem.

W kolejnych latach celebrytka umawiała się z m.in. Benji Maddenem z zespołu Good Charlotte oraz gwiazdorem serialu "The Hills", Dougiem Reinhardtem. Kolejny pierścionek zaręczynowy na jej palec włożył jednak dopiero w styczniu 2018 roku amerykański aktor polskiego pochodzenia, Chris Zylka. Ten związek jednak również nie zakończył się ślubem.

Ze swoim obecnym partnerem Paris Hilton związała się na przełomie 2019 i 2020 roku. Życzymy szczęścia!

Zobacz także: