W dzisiejszych czasach rządzą marki globalne, produkujące ubrania i dodatki na masową skalę, które (powiedzmy sobie szczerze) dbają bardziej o ilość, niżeli o jakość. Oczywiście, same często idziemy na łatwiznę i robimy zakupy w sieciówkach, ale mamy wtedy świadomość tego, że podobne (a nawet takie same) rzeczy kupują tysiące innych osób. W związku z tym, że jesteśmy za podkreślaniem swojej indywidualności i własnej osobowości – również za pomocą stroju – coraz częściej zwracamy uwagę na personalizowane ubrania oraz dodatki. Jakiś czas temu zainteresowałyśmy się naszyjnikami, przypominającymi literki alfabetu od Celine, a także zawieszkami w kształcie gwiazdek, dodatkowo ozdobionymi inicjałami właściciela marki Chylak. Naszym zdaniem takie akcesoria dodają charakteru każdej stylizacji i (przede wszystkim) sprawiają, że staje się ona bardziej unikatowa. Właśnie dlatego nie mogłyśmy przejść też obojętnie obok produktów Chaos – brytyjskiego brandu, którego etui na telefony (dosłownie!) uwielbiają światowej sławy gwiazdy!

Hailey Bieber, Cara Delevingne i inne gwiazdy pokochały produkty marki Chaos! 

Gwiazdy kochają personalizowane produkty – nic więc dziwnego, że tak chętnie noszą na swoich telefonach etui ozdobione ich imionami, nazwiskami lub samymi inicjałami. Case’y made by Chaosw swojej kolekcji mają między innymi Hailey Bieber, Kendall Jenner, Victoria Beckham oraz siostry Hadid. Na zdjęciach, zrobionych przez paparazzi widać natomiast, że produkty brytyjskiego brandu przypadły do gustu również jednej z naszych ulubionych wokalistek – Dua Lipie, czy Carze Delevinge. Wymieniłyśmy już tyle nazwisk, a to jedynie garstka gwiazd, które posiadają etui właśnie tej marki! Więcej znajdziecie w naszej galerii.

Kendall i Kylie Jenner stworzyły kolekcję torebek dla marki Deichmann! Zobaczcie zdjęcia z kampanii i projekty >>>

Chaos – wszystko, co powinniście wiedzieć o jednej z ulubionych marek Kendall Jenner, Dua Lipy, Victorii Beckham i innych gwiazd!

Założycielkami Chaosu są dwie kobiety - Charlotte Stockdale i Katie Lyall, które wcześniej spełniały się w roli stylistek, współpracowały z najpopularniejszymi magazynami modowymi, a także największymi markami na świecie, między innymi z domem mody Chanel. W ofercie brytyjskiego brandu znajdziemy nie tylko case’y na telefon, ale również pokrowce na laptopy, etui na paszporty, czy karty płatnicze, zawieszki bagażowe, a nawet smycze – oczywiście wszystkie ozdobione monogramami właściciela. Założycielki marki kierują się ponadczasową zasadą, mniej znaczy więcej, w związku z czym stawiają na minimalizm. Dbają o nawet te najdrobniejsze szczegóły i zwracają szczególną uwagę na jakość swoich produktów. Jedyną „wadą” etui made by Chaos jest ich cena, które wahają się między 155 a 300 funtów brytyjskich (czyli około 770-1500 złotych).

Justin i Hailey Bieber kłócą się przez Kendall Jenner? >>>