W dzisiejszych czasach rządzą marki globalne, produkujące ubrania i dodatki na masową skalę, które (powiedzmy sobie szczerze) dbają bardziej o ilość, niżeli o jakość. Oczywiście, same często idziemy na łatwiznę i robimy zakupy w sieciówkach, ale mamy wtedy świadomość tego, że podobne (a nawet takie same) rzeczy kupują tysiące innych osób. W związku z tym, że jesteśmy za podkreślaniem swojej indywidualności i własnej osobowości – również za pomocą stroju – coraz częściej zwracamy uwagę na personalizowane ubrania oraz dodatki. Jakiś czas temu zainteresowałyśmy się naszyjnikami, przypominającymi literki alfabetu od Celine, a także zawieszkami w kształcie gwiazdek, dodatkowo ozdobionymi inicjałami właściciela marki Chylak. Naszym zdaniem takie akcesoria dodają charakteru każdej stylizacji i (przede wszystkim) sprawiają, że staje się ona bardziej unikatowa. Właśnie dlatego nie mogłyśmy przejść też obojętnie obok produktów Chaos – brytyjskiego brandu, którego etui na telefony (dosłownie!) uwielbiają światowej sławy gwiazdy!

Hailey Bieber, Cara Delevingne i inne gwiazdy pokochały produkty marki Chaos! 

Gwiazdy kochają personalizowane produkty – nic więc dziwnego, że tak chętnie noszą na swoich telefonach etui ozdobione ich imionami, nazwiskami lub samymi inicjałami. Case’y made by Chaos w swojej kolekcji mają między innymi Hailey Bieber, Kendall Jenner, Victoria Beckham oraz siostry Hadid. Na zdjęciach, zrobionych przez paparazzi widać natomiast, że produkty brytyjskiego brandu przypadły do gustu również jednej z naszych ulubionych wokalistek – Dua Lipie, czy Carze Delevinge. Wymieniłyśmy już tyle nazwisk, a to jedynie garstka gwiazd, które posiadają etui właśnie tej marki! Więcej znajdziecie w naszej galerii.

Kendall i Kylie Jenner stworzyły kolekcję torebek dla marki Deichmann! Zobaczcie zdjęcia z kampanii i projekty >>>

Chaos – wszystko, co powinniście wiedzieć o jednej z ulubionych marek Kendall Jenner, Dua Lipy, Victorii Beckham i innych gwiazd!

Założycielkami Chaosu są dwie kobiety - Charlotte Stockdale i Katie Lyall, które wcześniej spełniały się w roli stylistek, współpracowały z najpopularniejszymi magazynami modowymi, a także największymi markami na świecie, między innymi z domem mody Chanel. W ofercie brytyjskiego brandu znajdziemy nie tylko case’y na telefon, ale również pokrowce na laptopy, etui na paszporty, czy karty płatnicze, zawieszki bagażowe, a nawet smycze – oczywiście wszystkie ozdobione monogramami właściciela. Założycielki marki kierują się ponadczasową zasadą, mniej znaczy więcej, w związku z czym stawiają na minimalizm. Dbają o nawet te najdrobniejsze szczegóły i zwracają szczególną uwagę na jakość swoich produktów. Jedyną „wadą” etui made by Chaos jest ich cena, które wahają się między 155 a 300 funtów brytyjskich (czyli około 770-1500 złotych).

Justin i Hailey Bieber kłócą się przez Kendall Jenner? >>>