Bella Hadid jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie, która ma koncie współpracę ze słynnymi projektantami i domami mody na czele z Chanel, Versace, Bottega Veneta, Dolce & Gabbana. 24-latka bierze udział w największych kampaniach i ma za sobą wiele pokazów mody. Ostatnio z powodu pandemii jej zawodowa aktywność została mocno ograniczona, ale Bella pokazała się np. w międzynarodowej kampanii reklamowej Dior Make Up jako ambasadorka linii kosmetycznej. Modelka, którą na Instagramie obserwuje prawie 35 milionów użytkowników, chroni swoją prywatność, podobnie jak jej siostra Gigi Hadid. O jej życiu prywatnym wiadomo niewiele, tym bardziej o perypetiach miłosnych. Serwis Page Six dotarł jednak do informacji, według których Bella Hadid jest znów zakochana! Kim jest jej nowy chłopak? 

Bella Hadid zdobyła się na szczere wyznanie! Modelka chorowała na depresję >>>

Bella Hadid ma nowego chłopaka! Kim jest jej ukochany?

Bella Hadid była singielką około roku, jednak okazuje się, że to już przeszłość, ponieważ w jej życiu pojawił się nowy obiekt westchnień. Według doniesień zagranicznej prasy na czele z serwisem Page Six 24-latka zakochała się we wnuku Jacka Nicholsona! Duke Nicholson i Bella Hadid prawdopodobnie są razem od około miesiąca. Modelka niedawno świętowała swoje urodziny – okazuje się, że nie tylko w towarzystwie swoich przyjaciółek. Mimo tego, że związek jest dość świeży, para spędza ze sobą dużo czasu. Jeżeli macie wrażenie, że skądś znacie Duke’a (jego zdjęcia znajdziecie na górze strony), to być może kojarzycie ukochanego modelki z okładki ostatniego albumu Lany Del Rey Norman Fucking Rockwell

Czym zawodowo zajmuje się Duke Nicholson? 21-latek poszedł w ślady swojego słynnego dziadka i wiąże swoją przyszłość z aktorstwem. Ma na koncie rolę w horrorze To my, a już niedługo będziemy mogli obejrzeć go w filmie Dreamland. Zarówno Bella Hadid, jak i Duke Nicholson nie potwierdzili swojego związku. 

Przypomnijmy, że do sierpnia zeszłego roku Bella była w związku z The Weekend'em. Modelka i artysta byli razem od 2015 roku, rozstali się 2 lata później, a następnie znowu wrócili.