Bella Hadid znów jest zakochana! Kim jest jej chłopak – Marc Kalman?

Wygląda na to, że po nieudanym – i ciągnącym się miesiącami – związku z Ablem Makkonenem Tesfaye, powszechnie znanym jako The Weeknd, Bella Hadid znów jest zakochana! Tym razem szczęśliwie. Top modelka nową miłością pochwaliła się na Instagramie, po raz pierwszy oficjalnie publikując zdjęcie z nowym chłopakiem. I choć nie napisała wprost: „Ej, patrzcie, to mój nowy chłopak”, nie sposób nie zauważyć, że tę dwójkę łączy naprawdę gorące uczucie. Komentarz gwiazdy jest na to zresztą najlepszym dowodem.

„Najlepszy czas mojego życia. Zdrowa, pracująca i kochana” – Bella Hadid napisała pod galerią zdjęć, którą opublikowała właśnie na Instagramie. Zdjęć jest 7 (a oprócz nich także krótkie wideo). Na większości z nich modelka jest sama, ale na ostatnim – widać ją w czułym uścisku z wysokim, szczupłym i ubranym na czarno mężczyzną. Kto to taki? Jak udało nam się dowiedzieć, nowy chłopak Belli Hadid to Marc Kalman – dyrektor artystyczny, z którym gwiazda przebywa właśnie we Francji. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii (u góry strony).

Marc Kalman: zawód, Instagram i wszystko co wiemy o chłopaku Belli Hadid

Nowy chłopak Belli Hadid nie jest więc tak znany jak jego poprzednik, co nie zmienia faktu, że doskonale zna realia show-biznesu. Marc Kalman jako dyrektor artystyczny miał między innymi blisko współpracować z chłopakiem Kylie Jenner, Travisem Scottem, dla którego projektował okładki. Związany jest bowiem głównie z branżą muzyczną. Ale nie tylko. W swoim portfolio ma także stworzenie komunikacji wizualnej MADE Fashion Week.

Marc Kalman ceni sobie jednak swoją prywatność. Jest obecny na Instagramie, ale jego profil – @maarckaalman jest profilem zamkniętym. Co nie zmienia faktu, że obserwuje go ponad 3 tysiące osób. Wśród nich jest też oczywiście Bella. 

Bella Hadid i Marc Kalman – historia związku. Jak długo się spotykają?

Choć Bella Hadid i Marc Kalman oficjalnie zadebiutowali jako para przed kilkoma dniami (właśnie za sprawą Instagrama top modelki), spotykają się podobno już od dłuższego czasu. Początkowo mówiono, że od kilku tygodni. Ale według najnowszych wieści – już od roku. Na pierwszą randkę mieli umówić się w lipcu 2020 roku!

„Dobrze to ukrywali” – portalowi Page Six powiedziała osoba z najbliższego otoczenia pary. I dodała: „Kiedy wychodzili gdzieś razem, on robił to pierwszy, brał samochód, ona wsiadała dopiero później. Jechali w określone miejsce, on ją podrzucał i jechał dalej, nie od razu wysiadał i nie parkował samochodu. Byli bardzo ostrożni, by nikt nie zobaczył ich razem na ulicy”. Dopiero teraz odważyli się, powiedzieć o sobie światu. Po tym, jak kilka dni temu Bella Hadid pochwaliła się nowym-nie nowym chłopakiem na Instagramie, później widziano ich jeszcze razem na plaży. Powinniśmy zacząć się więc przyzwyczajać, bo – jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom zza oceanu – tych dwoje naprawdę łączy mocne uczucie!