Wygląda na to, że mając na nazwisko Hadid, kariera w modelingu zapisana jest w gwiazdach. Jako pierwsza świat mody oczarowała Gigi Hadid, następnie przy jej boku pojawiła się ciemnowłosa Bella, a teraz do swoich sławnych sióstr dołącza ich młodszy brat, Anwar Hadid.

Zaproszenie do współpracy rodzeństwa Hadid, to sprawdzony ruch, którzy przynosi ogromne korzyści. Każdy projekt, w którym wzięły udział siostry odniósł niesamowity sukces. Modelki pojawiły się razem w kampaniach takich marek, jak: Balmain, Fendi czy Moschino.

Top dopiero początek 2017 roku, a dziewczyny mają już na swoim koncie kilka znaczących kampanii reklamowych, to jednak nie koniec! W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z najnowszej kampanii marki Zadig and Voltaire. Firma z okazji swojego 20-lecia zaprosiła do współpracy 20-letnią Bellę i 17-letniego Anwara. Rodzeństwo pozuje w charakterystycznych projektach francuskiego domu mody na tle białej ściany. W końcu mając taką obsadę można sobie pozwolić na minimalistyczną i prostą sesję zdjęciową.

To już drugi poważny projekt młodszego brata sióstr Hadid. Anwar zadebiutował na pokazach podczas ubiegłorocznego Tygodnia Mody, a kilka dni temu  premierę miała najnowsza kampania marki Hugo Boss, w której pojawił się model. 

ANWAR HADID W NAJNOWSZEJ KAMPANII MARKI HUGO BOSS! ZOBACZ >>>