2017 rok dopiero się zaczął, a o siostrach Hadid już jest głośno. Na początku stycznia do sieci trafiła wiosenna kampania Fendi, w której Bella i Gigi pojawiają się jako ambasadorki marki. Modelki wystąpiły przed obiektywem samego Karla Lagerfelda. Obie znalazły się na szczycie listy najważniejszych nazwisk w modelingu przez serwis models.com, więc nie trzeba było długo czekać. Bella i Gigi Hadid są twarzami najnowszej kampanii Moschino. 

Bella i Gigi Hadid pojawiły się w wiosennej kampanii Moschino w obiektywie fotografa Stevena Madensa. Artysta postanowił odtworzyć na zdjęciach codzienne życie modelek. Dziewczyny w sukniach typu "paper doll", które są najbardziej charakterystycznym elementem wiosennej kolekcji, przechadzają się pośród tłumu paparazzi, którzy usilnie starają się zrobić im zdjęcia.

To już kolejna współpraca znanych sióstr Hadid z Moschino. Gwiazdy pojawiły się w pokazie marki podczas ubiegłorocznego Tygodnia Mody, gdzie zaprezentowały kolekcję wiosna/lato 2017 zaprojektowaną przez Jeremiego Scotta. Wszystkie projekty z najnowszej kolekcji zostały wykonane specjalną techniką 2D aby jak najlepiej odwzorować efekt "paper doll", czyli laleczek z wycinanki, które można dowolnie przebierać.

Zobaczcie Bellę i Gigi Hadid w kampanii Moschino wiosna 2017 w naszej galerii.

GIGI I BELLA HADID W KAMPANII FENDI WIOSNA/LATO 2017! ZOBACZ >>>