Minęło już sporo czasu odkąd Anna Lewandowska pisała na Instagramie o premierze nowego produktu dostępnego w ofercie jej marki kosmetycznej Phlov. Gwiazda podkreśliła wtedy, że prace nad recepturą trwały miesiącami i w końcu może pochwalić się efektami. Formuła serum nazwanego All You Need is Lash została oparta w 97,6% na składnikach pochodzenia naturalnego. Sportsmenka wymieniła też wtedy inne pozytywy, które sprawiają, że warto sięgnąć właśnie po ten produkt. Czas pokazał, że nie jest jego jedyną fanką.

 

 

Nowy kosmetyk od Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska przedstawiając zalety nowego kosmetyku Phlov skupiła się na wielu aspektach. Poruszyła kwestię składu, który jest nie tylko naturalny, ale również pełen aktywnych i nowoczesnych składników, takich jak: biomimetyczne peptydy, baikalina, biotyna, kwas hialuronowy i alantoina. Jego delikatna i bezzapachowa formuła nie podrażnia oczu i szybko się wchłania. Dodatkowo aplikacja jest bardzo prosta i nikt nie powinien mieć z nią problemu. W składzie serum nie ma żadnych szkodliwych substancji, a jego formuła jest przebadana okulistycznie oraz dermatologicznie. Najlepsze jednak zachowaliśmy na koniec, bo w końcu sam skład nie każdemu z nas wiele mówi, a kluczowe są w takim przypadku rezultaty, jakich możemy oczekiwać po użyciu produktu.

„Dlaczego to serum jest inne niż wszystkie?” – napisała Anna Lewandowska. „Bo DZIAŁA i jednocześnie jest bezpieczne dla oczu – potwierdzają to badania skuteczności przeprowadzone przez niezależne laboratorium” – wyjaśniła.

Jakich dokładnie efektów można się spodziewać wybierając serum do rzęs All You Need is Lash? Produkt skupia się na kilku aspektach dotyczących zarówno wyglądu, jak i zdrowia. Serum ma sprawić, że nasze rzęsy będą grubsze, dłuższe i gęstsze. Cebulki mają stać się silniejsze, a rzęsy odporniejsze na wypadanie. Widocznych efektów możemy się spodziewać już po 14 dniach używania. Kosmetyk otrzymał pozytywną rekomendację nie tylko od samej właścicielki marki. Jego działanie potwierdzono też w badaniach, w których po dwóch tygodniach stosowania 55% potwierdziło widoczne efekty. Procent ten wzrósł do 100 po trzecim tygodniu, co nie wydaje się długim okresem, kiedy dotychczasowe kosmetyki nie przynosiły zadowalających rezultatów. Jak podaje jednak marka Phlov, pełne efekty najlepiej oceniać po kuracji trwającej 8 tygodni.

Wśród zalet wymienionych przez badanych są: odżywienie rzęs, uelastycznienie ich, wydajność, a także potwierdzenie jego delikatności także w przypadku wrażliwych oczu. Najlepszym dowodem na to, jak wiele kobiet zdecydowało się wprowadzić ten produkt do swojej codziennej pielęgnacji, jest poziom sprzedaży, który sprawił, że serum do rzęs All You Need is Lash stało się niekwestionowanym bestsellerem w sklepie Phlov. Serum działa na nasze naturalne rzęsy, co nie oznacza, że po przedłużeniu i zagęszczeniu nie możemy z niego korzystać. Warto pamiętać, że w takiej sytuacji kosmetyk będzie wzmacniał te nasze i wspierał je przy obciążeniu dodatkowymi włoskami. Produkt jest także dedykowany osobom noszącym szkła kontaktowe oraz kobietom w ciąży.

 

Zobacz także: