Beyoncé bardzo dba o prywatność swojej rodziny, dlatego zdjęcia z jej mężem oraz dziećmi to rzadkość w mediach społecznościowych. Tym jednak razem zrobiła wyjątek. Wokalistka zrelacjonowała rodzinny wypad na plażę i pokazała kilka zdjęć, na których widać jej najstarszą córkę, Blue Ivy, a także bliźniaki – Rumi oraz Sira. Jak wyglądają teraz dzieci Beyoncé i Jaya-Z?

Beyoncé pokazała dzieci na Instagramie! 

Beyoncé i jej dzieci (Blue Ivy, Rumi i Sir) spędziły ostatnio wyjątkowy dzień na plaży w Malibu, czego dowiedzieliśmy się z oficjalnego profilu wokalistki na Instagramie.  Autorka takich hitów jak Crazy In Love czy Formation opublikowała bowiem zdjęcia z Rumi i Sirem – bliźniakami, które przyszły na świat w czerwcu 2017 roku, a także selfie z Blue Ivy. Internauci oraz internautki sądzą, że 9-letnia dziewczynka uważa swoją mamę z najlepszą inspirację, wręcz ikonę (i wcale nas to nie dziwi!). Nie tylko powtórzyła jej minę na zdjęciu, ale również – jak podał Daily Mail – miała na sobie bardzo podobne ubrania. Queen Bey i Blue Ivy postawiły na denimowe total looki. 

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć wspomniane już zdjęcia Rumi i Sira, którzy bawią się nad brzegiem oceanu, a także selfie Beyoncé z Blue Ivy Carter. Wyglądają naprawdę uroczo!