Beyoncé ogłosiła Renaissance World Tour, która promuje jej najnowszy album studyjny (przypomnijmy, że krążek ujrzał światło dzienne 29 lipca ubiegłego roku i szybko stał się hitem). Okazuje się, że znana (i uwielbiana) na całym świecie wokalistka zaplanowała m.in. dwa koncerty w Polsce. To będzie jej trzecia (po The Mrs. Carter Show World Tour oraz On the Run II Tour) wizyta w naszym kraju. Wiemy, kiedy i gdzie zostaną zorganizowane wydarzenia w ramach trasy koncertowej gwiazdy muzyki pop, a także znamy szczegóły związane ze sprzedażą biletów.

Beyoncé w Polsce 2023 – kiedy i gdzie odbędzie się koncert w ramach Renaissance World Tour?

It’s official: Beyoncé wystąpi w Polsce w tym roku. Gwiazda poinformowała o Renaissance World Tour za pośrednictwem social mediów, na czele z Instagramem (zobaczcie zdjęcie poniżej). Natomiast pierwsze informacje dotyczące koncertów zostały ujawnione na oficjalnej stronie trasy koncertowej. Dzięki temu wiemy, że światowej sławy piosenkarka zaśpiewa 27 czerwca 2023 w Warszawie, a konkretnie na stadionie PGE Narodowym

Beyoncé w Polsce 2023 – jest dodatkowa data

Kilka dni po ogłoszeniu trasy dowiedziałyśmy się, że w związku z ogromnym zainteresowaniem Beyoncé wystąpi w Polsce jeszcze raz. Drugi koncert odbędzie się dzień później (28 czerwca 2023) w tym samym miejscu. O szczegółach show można przeczytać na fanpage’u Live Nation Polska:

Beyoncé w Polsce 2023 – bilety. Kiedy rusza sprzedaż? Ile kosztują bilety? 

Równie ważne co data i miejsce są bilety na koncert w ramach Renaissance World Tour. Jeśli chcecie zobaczyć i usłyszeć Beyoncé na żywo, koniecznie sprawdźcie szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów. Jako pierwsi, bo już 2 lutego, okazję nabyć mają je klienci Citi Handlowy. Z kolei 3 lutego, od godz. 10:00 wejściówki będą mogli kupić klienci Ticketmaster. Przedsprzedaż dla członków BeyHive ruszy w poniedziałek 6 lutego od godz. 10:00. Natomiast w do sprzedaży ogólnej bilety trafią we wtorek, 7 lutego od godz. 10:00. Bilety na drugi koncert Beyoncé w Polsce w 2023 roku trafią do sprzedaży 8 lutego o godz. 10:00. 

Pozostaje jeszcze kwestia cen. Jak udało nam się dowiedzieć, najtańsze bilety na jedyny koncert Beyoncé w Polsce w ramach tegorocznej trasy to wydatek rzędu 161 złotych. Najdroższe są bilety Platinum – na ten moment kosztują nawet 1375 złotych. Oto dokładna rozpiska:

  • Trybuny (siedzące): od 161 do 690 złotych
  • Płyta (stojące): od 519 do 690 złotych
  • Platinum: od 638 do 1375 złotych

Planujecie wybrać się na koncert Queen Bey na Narodowym?