W sobotę odbyła się oficjalna premiera filmu z trasy koncertowej Beyoncé„Renaissance: A Film by Beyoncé”. W mediach pojawiło się wiele plotek, że piosenkarka nie pojawiła się na wydarzeniu. To jednak nie prawda. Faktycznie – fotoreporterzy nie zrobili jej zdjęć na czerwonym dywanie i na ściance (podobno przybyła jako jedna z ostatnich), ale nie znaczy to, że gwiazda nie była obecna. Wręcz przeciwnie, Queen B nie dało się nie zauważyć!

Beyoncé w platynowych włosach i srebrnej stylizacji pojawiła się na premierze filmu „Renaissance”

Na Instagramie Yvette Noel-Schure, publicystki Beyoncé, pojawił się post ze zdjęciami gwiazdy. Musimy przyznać, że wyglądała zniewalająco.

Wokalistka postawiła na metaliczny, srebrny look. Miała na sobie sukienkę maxi z oryginalnym dekoltem od Versace, do której dobrała długie rękawice i buty z odkrytymi palcami. Wszystko oczywiście w srebrze, kolorze przewodnim trasy Renaissance. Nie możemy również nie wspomnieć o nowych włosach Bey. Na premierze zadebiutowała w… platynie. Prezentowała się naprawdę spektakularnie.

„Renaissance: A Film by Beyoncé” – nowa produkcja o albumie i trasie koncertowej gwiazdy

Kolejna wokalistka postanowiła wydać film, w którym będziemy mogli oglądać jej koncerty. Produkcja Taylor Swift odniosła ogromny sukces. Teraz przyszedł czas na Beyoncé. Prawie 3-godzinny dokument wyreżyserowany i wyprodukowany (!) przez piosenkarkę pokaże kulisty tworzenia siódmego albumu 42-latki – „Renaissance” oraz materiał z trasy Renaissance World Tour. Zapowiada się naprawdę gorąco.

Produkcję będzie można oglądać w kinach już od 1 grudnia.