„Biały Lotos” to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Akcja rozgrywa się w luksusowym hotelu, a Mike White, który stoi na czele twórców i twórczyń, w zabawny, a zarazem inteligentny sposób rozprawia się z jego gośćmi oraz gościniami, czyli przedstawicielami i przedstawicielkami amerykańskiej elity. Produkcja okazała się absolutnym hitem. Zdobyła sympatię widzek i widzów z całego świata, jak również uznanie krytyczek i krytyków, a następnie liczne nagrody. Już niebawem powstanie 3. sezon „Białego Lotosu”, a my znamy coraz więcej szczegółów.

„Biały Lotos”: 3. sezon powstanie

Niedługo po premierze drugiej serii twórczynie i twórcy „Białego Lotosu” potwierdzili, że powstanie 3. sezon świetnie ocenianego serialu. Na oficjalnych profilach produkcji oraz HBO pojawiło się tajemnicze wideo z informacją o kolejnych wakacjach. Możecie obejrzeć je poniżej. 

„Biały Lotos”: 3. sezon – fabuła. Gdzie przeniesie się akcja?

Prawdopodobnie w 3. sezonie „Białego Lotosu” przeniesiemy się do kolejnego malowniczego zakątka świata. Choć nie wiadomo, jaka destynacja interesuje twórczynie i twórców, są powody, by przypuszczać, że tym razem wakacje spędzimy pod nową szerokością geograficzną. Sugeruje to sam twórca, Mike White, w klipie „Kulisy odcinka 7. w 2. sezonie”, umieszczonym po finale 2. odsłony. Filmowiec zdradza, że chciałby, aby tym razem akcja koncentrowała się wokół „śmierci oraz wschodniej duchowości”.

Pierwszy sezon skupiał się na pieniądzach, drugi na seksie – powiedział White. Myślę, że trzeci sezon może być satyrycznym i zabawnym spojrzeniem na śmierć oraz wschodnią religię i duchowość. Wydaje się, że kolejny turnus w „Białym Lotosie” może być bogaty treściowo.

Twórca serii już wcześniej (jeszcze przed premierą włoskiej części) wyjawił, że chciałby zrealizować kolejne odcinki w nowej części świata. Myślę, że fajnie byłoby pojechać na zupełnie inny kontynent. Wiesz, zrobiliśmy Europę, a Azja, coś totalnie szalonego, mogłaby być interesująca   stwierdził w rozmowie z „Deadline”.

Z kolei fanki oraz fani wysnuli teorię, według której jedna ze scen w finale 2. sezonu również wskazuje dokładną lokalizację kontynuacji. Kiedy Ethan (Will Sharpe), Harper (Aubrey Plaza), Cameron (Theo James) i Daphne (Meghann Fahy) jedzą ostatnią kolację w Białym Lotosie  na Sycylii, Cameron wznosi toast za przyjaźń, a Daphne rzuca: W przyszłym roku Malediwy!

W marcu 2023 temat lokalizacji nowego sezonu „Białego Lotosu” powrócił. Wszystko wskazuje na to, że twórczynie i twórcy rzeczywiście osadzą akcję serialu w Azji, ale nie na Malediwach. Jak podaje „Variety”, nowe odcinki zostaną zrealizowane w Tajlandii. Informacje na ten temat pochodzą od kilku anonimowych źródeł i nie zostały jeszcze potwierdzone przez HBO. W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak czekać na komentarz ze strony amerykańskiej firmy odpowiedzialnej za produkcję hitowej serii. 

„Biały Lotos”: 3. sezon – obsada. Jennifer Coolidge powróci?

Biorąc pod uwagę fabułę „Białego Lotosu” i ogólny model produkcyjny, możemy się spodziewać, że zdecydowana większość członkiń oraz członków obsady zostanie zastąpiona w kolejnym sezonie. W luksusowym kurorcie pojawi się kolejna grupa interesujących jednostek, a my poznamy ich losy, a także dowiemy się, z jakimi problemami muszą się mierzyć na co dzień. Na tym etapie nazwiska gwiazd, które wystąpią w 3. sezonie popularnego serialu HBO, nie są jeszcze znane. 

Zobacz także:

Po finale 2. sezonu pod znakiem zapytania stoi udział Jennifer Coolidge, czyli odtwórczyni roli Tanyi, w kolejnych odcinkach. Nie chcąc spojlerować, nie zdradzimy zakończenia, ale z pewnością trudno sobie wyobrazić ten powrót, co oczywiście jednak nie jest wykluczone. Czy twórczynie i twórcy zaplanowali w kolejnej odsłonie coś dla jednej z naszych ulubionych bohaterek? Mamy taką nadzieję. Wy również? 

„Biały Lotos”: 3 sezon – gwiazdy 1. serii powrócą w nowych odcinkach?

Wiele wskazuje jednak na to, że czeka nas inny powrót. Connie Britton, która w 1. sezonie „Białego Lotosu” wcieliła się w postać Nicole Mossbacher (przypomnijmy, że przyleciała na Hawaje z mężem, dziećmi oraz przyjaciółką swojej córki), zasugerowała w jednym z wywiadów, że pojawi się w nowych odcinkach. W rozmowie z serwisem branżowym „Deadline” przyznała, że Mike White, który jest twórcą hitowej produkcji, chciał, by zagrała w 2. sezonie, jednak plany uległy zmianom. Bardzo możliwe, że uda im się zrealizować wspomniany pomysł w nadchodzącej serii. 

[Mike White – przyp. red.] chciał, żebym wystąpiła w drugim sezonie i pojawił się pomysł, który bardzo mi się spodobał. Zamierzamy go zrealizować w trzecim sezonie. Nie wyszło podczas castingu w drugim sezonie, dlatego mamy nadzieję na... trzeci. Chciałabym zobaczyć spin-off o każdej postaci z tego serialu – przyznała Connie Britton w rozmowie z serwisem „Deadline”.

Musimy przyznać, że pomysł na spin-offy ze wszystkimi bohaterkami oraz bohaterami serialu „Biały Lotos” też nam się podoba. 

Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie informacji o (ewentualnej) przyszłości Nicole Mossbacher. Natomiast w kwietniu 2023 serwis „Variety” podał, że w nowych odcinkach zobaczymy inną postać z 1. serii. A mianowicie Belinda, czyli managerka SPA na Hawajach, której Tanya (Jennifer Coolidge) obiecała wspólny biznes. Widzki oraz widzowie pokochali ją, a także jej wątek. Natomiast Natasha Rothwell, która ją zagrała, otrzymała nominację do Emmy. Na tym etapie nie wiadomo, jak potoczą się losy wspomnianej bohaterki. Niemniej jednak jesteśmy podekscytowane i podekscytowani tym ogłoszeniem.

„Biały Lotos”: 3. sezon – data premiery 

Kolejna interesująca nas kwestia to data premiery. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy „Biały Lotos 3” trafi do streamingu. W sieci pojawiają się jednak głosy, że (podobnie jak w przypadku przerwy między sezonami nr 1 i 2) będziemy musieli poczekać około rok na nowe odcinki. W tym wypadku warto zaznaczyć, że są to informacje niepotwierdzone i uzbroić się w cierpliwość. 

Możemy się spodziewać, że twórcy i twórczynie „Białego Lotosu 3” ujawnią kolejne szczegóły w najbliższej przyszłości. Będziemy aktualizować ten artykuł na bieżąco. Stay tuned