„Sukcesja" to jeden z najchętniej oglądanych seriali HBO ostatnich lat. Zdobył uznanie krytyków i krytyczek, a także podbił serca widzów i widzek na całym świecie. Aktualnie można oglądać trzeci sezon hitowej produkcji. Nowe odcinki pojawiają się na platformie HBO Go regularnie – w każdy poniedziałek. Jak się jednak okazało, ta seria nie jest ostatnią. Powstanie czwarty sezon „Sukcesji”! 

„Sukcesja”: powstanie 4. sezon serialu!

Jeszcze nie rozstajemy się z rodziną Royów. Francesca Orsi, czyli zastępczyni prezesa wykonawczego ds. programowych HBO potwierdziła, że powstanie czwarty sezon „Sukcesji”.  Nie ma wątpliwości, że będzie on równie zaskakujący i emocjonujący, co poprzednie. 

„Z każdym sezonem „Sukcesji” Jesse Armstrong przewyższał nasze najśmielsze oczekiwania, wciągając nas głębiej w wewnętrzne sanktuarium rodziny Royów z niezatartym dowcipem, człowieczeństwem i precyzją” – przyznała Francesca Orsi w oficjalnym oświadczeniu. – „Tym razem nie będzie inaczej i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tym, co czeka nas w nadchodzącym sezonie”

Co wydarzy się w czwartym sezonie „Sukcesji”? Jak potoczą się losy Logana Roya oraz jego dzieci (Kendalla, Shiv, Romana oraz Connora)? Twórczynie i twórcy nie zdradzają na razie żadnych szczegółów. To zrozumiałe. Gdyby zdecydowały się i zdecydowali się na taki krok, widzowie oraz widzki prawdopodobnie za wcześnie dowiedzieliby się i dowiedziałyby się, jak zakończy się „Sukcesja 3”. A powiedzmy sobie szczerze: nikt nie lubi spoilerów!

Przypomnijmy, że jak dotąd wyemitowano tylko dwa odcinki z trzeciej serii (kolejny już w poniedziałek). Jej początek okazał się niezwykle emocjonujący. Logan Roy znalazł się bowiem w bardzo trudnej sytuacji. Chcąc „wygrać” ze swoim synem, Kendallem, w wyścigu o władzę, zaczął zawiązywać sojusze – rodzinne, jak również ekonomiczne i polityczne.