Czy są tutaj fani oraz fanki „Sukcesji”? Na pewno tak. Jest to bowiem jeden z najchętniej oglądanych seriali HBO ostatnich lat. Zdobył uznanie krytyczek i krytyków, a także podbił serca widzek i widzów na całym świecie. Natomiast twórczynie i twórcy otrzymali za niego wiele prestiżowych nagród. W październiku ubiegłego roku, czyli tuż po premierze trzeciego sezonu, potwierdzono, że nie będzie on ostatnim. Jak się okazuje, prace nad kolejną – czwartą serią właśnie się rozpoczęły. Na planie padł pierwszy klaps. A do mediów trafiły kolejne szczegóły związane z m.in. z liczbą odcinków i fabułą. „Sukcesja 4” zapowiada się niezwykle emocjonująco. 

„Sukcesja”: powstanie 4. sezon serialu!

Jeszcze nie rozstajemy się z rodziną Royów. Kilka miesięcy temu Francesca Orsi, czyli zastępczyni prezesa wykonawczego ds. programowych HBO potwierdziła, że powstanie czwarty sezon „Sukcesji”.  Nie ma wątpliwości, że będzie on równie zaskakujący i emocjonujący, co poprzednie. 

„Z każdym sezonem „Sukcesji” Jesse Armstrong przewyższał nasze najśmielsze oczekiwania, wciągając nas głębiej w wewnętrzne sanktuarium rodziny Royów z niezatartym dowcipem, człowieczeństwem i precyzją” – przyznała Francesca Orsi w oficjalnym oświadczeniu. – „Tym razem nie będzie inaczej i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tym, co czeka nas w nadchodzącym sezonie”

W październiku 2022 roku światło dzienne ujrzał także pierwszy teaser „Sukcesji 4”, w którym wykorzystano fragment czołówki z muzyką Nicholasa Britella. Możecie go zobaczyć poniżej. 

„Sukcesja” – prace nad 4. sezonem już trwają

W czerwcu tego roku znów zrobiło się głośno o „Sukcesji”. To dlatego, że – jak wspominałyśmy i wspominaliśmy na początku artykułu – ekipa wróciła na plan, a do tego podzieliła się pierwszym zdjęciem zza kulis. Wszystko wskazuje na to, że prace nad nową serią idą zgodnie z planem. 

„Sukcesja 4” – co się wydarzy?

Co wydarzy się w czwartym sezonie „Sukcesji”? Jak potoczą się losy Logana Roya oraz jego dzieci (Kendalla, Shiv, Romana oraz Connora)? Jedno jest pewne: konflikt w rodzinie będzie trwać. A nawet może się zaostrzyć. Bo, jak dowiadujemy się z oficjalnego opisu fabuły, w nowych odcinkach twórczynie i twórcy skupią się na nadchodzącej wielkimi krokami sprzedaży Waystar Royco. Główna bohaterka oraz główni bohaterowie odczują pewnego rodzaju niepokój związany z tym, jak potoczą się ich losy i co czeka ich w przyszłości. 

„Sukcesja 4” – ile będzie odcinków?

Twórczynie i twórcy wracają do tego, co proponowali widzom i widzkom przy okazji dwóch pierwszych sezonów. Podobnie jak w ich przypadku, „Sukcesja 4” będzie liczyć (aż) dziesięć odcinków. Możemy się spodziewać, że będą one trafiać do streamingu regularnie – raz w tygodniu. 

„Sukcesja 4” – obsada 

W nowych odcinkach „Sukcesji” nie zabraknie gwiazd, które znamy z poprzednich serii bijącego rekordy popularności produkcji HBO. Brian Cox powróci do roli Logana Roya, z kolei Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin oraz Alan Ruck po raz kolejny wcielą się w jego dzieci. W oficjalnym komunikacie prasowym potwierdzono, że w obsadzie są także Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith Cameron, Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Scott Nicholson, Zoë Winters i Jeannie Berlin. To nie koniec. Nazwiska aktorek i aktorów, którzy mają dołączyć do teamu w czwartym sezonie „Sukcesji”, poznamy w (miejmy nadzieję – niedalekiej) przyszłości.

Zobacz także:

„Sukcesja 4” – data premiery

Całość zapowiada się naprawdę dobrze. Właśnie dlatego nie możemy się doczekać momentu, w którym nowe odcinki ujrzą światło dzienne. Pozostaje więc pytanie: kiedy to nastąpi? Niestety data premiery „Sukcesji 4” nie została jeszcze ujawniona. Jeśli się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy.