Zaledwie parę dni temu Billie Eilish i Jesse Rutherford, który jest wokalistą w zespole The Neighbourhood, potwierdzili swój związek. Wręcz zrobili furorę, pokazując się razem w pasujących kreacjach od Gucci na czerwonym dywanie, nie pozostawiając tym samym wątpliwości, że są razem. Billie i Jesse momentalnie stali się jedną z popularniejszych par show-biznesu i jesteśmy pewne, że niedługo otrzymają status power couple. Przedstawiamy wam historię związku „najmłodszej” gwiazdorskiej pary, w której istnieje 10-letnia różnica wieku. Ale, jak twierdzi Cher, miłość to nie matematyka! Zobaczcie, jak to się wszystko zaczęło.

Billie Eilish i Jesse Rutherford – poznanie

Jeśli myślicie, że Billie i Jesse poznali się w poprzednich miesiącach albo chociaż w tym roku, to jesteście w błędzie. Mimo że razem są od niedawna, to wokaliści poznali się już w… 2017 roku! Serio! A może i nawet wcześniej. Przynajmniej właśnie z tego okresu (grudzień 2017 roku) pochodzą ich pierwsze wspólne zdjęcia. Fotografie ukazały się na fanowskim koncie na Twitterze poświęconym Jessemu. Billie miała wtedy zaledwie 16 lat i dopiero zaczynała swoją karierę muzyczną.

Billie Eilish i Jesse Rutherford – po 5 latach znów widziani razem

Teraz przenosimy się o prawie 5 lat w przód. Jesteśmy w październiku tego roku. Internet, a dokładniej TikTok, wybuchł, ponieważ jedna z fanek zobaczyła, jak Billie trzyma się za ręce z jakimś chłopakiem. Okazał się nim być oczywiście Jesse. Para wychodziła z nawiedzonego domu, podczas Halloween Horror Nights w Los Angeles. Krótkie wideo przedstawiające tę dwójkę ukazało się na TikToku 14 października. Wtedy zaczęły się plotki i spekulacje dotyczące tego, co łączy ten muzyczny duet. Przypomnijmy, że pomiędzy piosenkarką a jej chłopakiem jest 10 lat różnicy. Eilish ma 21 lat, Rutherford 31.

Mniej więcej w tym samym czasie wokaliści zostali przyłapani na randce, gdy jedli wspólnie kolację. A 5 dni po wspomnianym TikToku w internecie pojawiły się zdjęcia, na których para się całuje. Wtedy już chyba nie było żadnych wątpliwości. Obydwoje zainteresowani jednak nadal milczeli.

Billie Eilish i Jesse Rutherford – wspólne Halloween  

Autorka hitu Happier Than Ever” opublikowała na swoim Instagramie post ze zdjęciami i filmikami z Halloween. Na paru z nich pojawił się wokalista The Neighbourhood! Na jednym wideo widzimy go przebranego za klauna, a na ostatnim zdjęciu zobaczyć możemy parę razem. Obydwoje są przebrani. Jesse wyglądał jak stary mężczyzna, przez co niektórzy zinterpretowali to jako śmianie się z różnicy wieku, która istnieje między nim a jego ukochaną. Pomimo tego, że wtedy chyba już każdy widział gorące zdjęcia z randek oraz pocałunki i chyba już każdy zorientował się z Instagrama Billie, że na zdjęciach znajduje się Rutherford, para wciąż niczego oficjalnie nie potwierdzała. A właściwie to w ogóle nie odnosiła się do tematu ich „rzekomego związku”. Możemy im to wybaczyć, ponieważ informację o tym, że są razem, przekazali światu w wyjątkowy sposób.

Billie Eilish i Jesse Rutherford – oficjalne potwierdzenie związku i wspólny debiut na czerwonym dywanie

5 listopada para pojawiła się RAZEM na czerwonym dywanie podczas gali LACMA Art. + Film! Zakochani rozpromienieni pozowali fotoreporterom. Byli bardzo blisko siebie, a pomagał im w tym ogromny koc Gucci, którym się opatulili. Obydwoje założyli pasujące do siebie outfity, również od włoskiego domu mody. Na ściance mogłyśmy i mogliśmy widzieć ich roześmianych i niewątpliwie zakochanych. Po wydarzeniu Billie opublikowała też ich wspólne zdjęcie na Instagramie! So cute!

Teraz, gdy już wiemy, że jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia i wokalista topowego zespołu muzyki alternatywnej są razem, czekamy na więcej ich wspólnych wyjść i zdjęć. Na pierwszy rzut oka mogą nam się nie wydawać wcale oczywistym połączeniem, ale zdecydowanie widać, że są szczęśliwi. Nie przeszkadza im w tym wiek ani opinia innych! Świetnie widzieć ich zakochanych!

Zobacz także: