Billie Eilish należy do grona najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych wokalistek młodego pokolenia. Piosenki jej autorstwa podbijają światowe listy przebojów. Natomiast fanki oraz fani są zainteresowani nie tylko jej poczynaniami zawodowymi, ale również życiem prywatnym. Jeśli was także, z całą pewnością zainteresuje was fakt, że gwiazda ma nowego chłopaka. Niedawno została zauważona przez paparazzich na kilku randkach z 31-letnim aktorem i muzykiem rockowym. Internet oszalał. Oto wszystko, co wiemy o jej relacji z Jessem Rutherfordem z The Neighbourhood.

Billie Eilish ma nowego chłopaka

W październiku w mediach pojawiły się informacje, według których Billie Eilish jest zakochana. Jedna z użytkowniczek TikToka (@ghoulishjen) opublikowała wideo z wokalistką wychodzącą z Halloween Horror Nights w Universal Studios. Towarzyszył jej mężczyzna, którego w pewnym momencie złapała za rękę. 

OMG, właśnie widziałem Billie Eilish w Horror Nights – czytamy w opisie krótkiego wideo opublikowanego na TikToku. 

Fanki oraz fani nie mają wątpliwości, że była to randka. Niestety na trwającym kilka sekund filmiku, który możecie obejrzeć poniżej, nie widać twarzy wspomnianego mężczyzny. Pozostało więc pytanie: z kim spotkała się autorka hitów „Happier Than Ever” oraz „bad guy”? 

Osoby, które obserwują Billie Eilish w mediach społecznościowych, bardzo szybko odkryły tożsamość jej partnera. To Jesse Rutherford, czyli 31-letni aktor i muzyk, frontman znanej na całym świecie grupy rockowej The Neighbourhood. Spostrzegawcze obserwatorki oraz spostrzegawczy obserwatorzy rozpoznali go po charakterystycznej kurtce, którą widać również na relacji „wrzuconej” przez brata Billie Eilish, Finneasa, na Instagram Stories. 

Kilka dni po publikacji TikToka z parku rozrywki Billie Eilish i Jesse Rutherford zostali przyłapani jeszcze kilka razy przez paparazzi, w tym podczas kolacji w jednej z restauracji w Los Angeles, co wywołało lawinę spekulacji na temat łączącego ich uczucia. 

Billie Eilish i Jesse Rutherford są parą? 

Oczywiście niezauważona nie pozostała dzieląca ich różnica wieku. Wokalistka jest o 11 lat młodsza od swojego domniemanego chłopaka. Niektóre fanki oraz fani mają mieszane uczucia. Inne osoby przypominają, że to nie ich sprawa. Co więcej, mają nadzieję na... nowe piosenki ich autorstwa. 

Billie Eilish opublikowała pierwsze zdjęcie z Jessem Rutherfordem z The Neighbourhood

Po Halloween 2022 o Billie Eilish i Jessem Rutherfordzie znów zrobiło się głośno. To dlatego, że popularna wokalistka opublikowała na Instagramie serię zdjęć z ostatnich dni. Wśród nich pojawił się kadr z frontmanem The Neighbourhood w zaskakujących przebraniach (sprawdźcie poniżej). To ich pierwsza wspólna fotografia w mediach społecznościowych. Co więcej, do tej pory to jedyny „komentarz”, jakiego udzielili w kontekście łączącego ich relacji. 

Zobacz także:

Billie Eilish i Jesse Rutherford debiutują na ściance

Wszystko zmieniło się 5 listopada, kiedy to  Billie Eilish i Jesse Rutherfor zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie podczas gali LACMA Art + Film 2022. Zakochani chętnie pozowali fotoreporterom, rozsyłając dookoła uśmiechy. Na ściance czuli się niezwykle komfortowo, w czym pomogły im z pewnością kreacje, jakie założyli na uroczystość.  Mieli na sobie pasujące do siebie, jedwabne piżamy i otulili się kocem od Gucci. Bez dwóch zdań: skradli show! Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia w naszej GALERII.