Billie Eilish to obecnie jedna z największych gwiazd muzyki na świecie. Najmłodsza w historii laureatka „potrójnej korony”, czyli Oscara, Złotego Globu i nagrody Grammy, znana jest z tego, że wprost opowiada o swoich osobistych zmaganiach. W ostatnich latach amerykańska wokalistka wyznała chociażby, że choruje na zespół Tourette'a, opowiedziała o depresji i myślach samobójczych oraz otworzyła się na temat kompleksów. W najnowszym wywiadzie autorka hitu „Happier Than Ever” zwierzyła się z kolejnego problemu natury psychicznej, który odcisnął piętno na jej dzieciństwie.

Billie Eilish o dzieleniu łóżka z rodzicami

W rozmowie z „Sunday Times Magazine” sławna artystka ujawniła, że aż do 11. roku życia spała w jednym łóżku ze swoimi rodzicami i starszym o cztery lata bratem Finneasem. Miała jednak ku temu ważne powody. Gwiazda wyznała, że panicznie bała się ciemności oraz zmagała się z paraliżującym lękiem separacyjnym.

Nie potrafiłam być z dala od rodziców. Martwiłam się o to, co się z nimi stanie. Martwiłam się o to, co stanie się ze mną. Bałam się, że o mnie zapomną - wspomina.

Nie mogłam spać sama. Gdy się obudziłam, a moich rodziców nie było w łóżku i światła były wyłączone, krzyczałam tak długo, aż w końcu podchodzili do drzwi. Nie mogłam też zejść z łóżka w ciemności, bo byłam pewna, że po podłodze pełzają skorpiony - dodaje.

Billie Eilish nie ukrywa, że do tej pory nie lubi być sama. W tym samym wywiadzie przyznała, że na co dzień nadal więcej czasu spędza w domu swoich rodziców niż w swojej luksusowej willi w Los Angeles.

Dodajmy, że piosenkarka przebywa obecnie w Europie, gdzie na początku czerwca rozpoczęła się kolejna część jej światowej trasy koncertowej o nazwie Happier Than Ever, The World Tour. W ramach tournée wokalistka odwiedziła już m.in. Irlandię, Anglię, Holandię i Niemcy. Fani i fanki z Polski wciąż czekają na ogłoszenie pierwszego występu swojej idolki w naszym kraju.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebujesz pomocy, to skorzystaj z darmowej infolinii zaufania. Doświadczeni eksperci udzielą ci rad i pomogą w rozwiązaniu problemu. Antydepresyjny Telefon Zaufania (22 484 88 01) czynny jest od poniedziałku do piątku od 15:00 do 20:00. Z kolei dyżury psychologów w ramach Telefonia Zaufania Młodych (22 484 88 04) odbywają się od poniedziałku do soboty, od 11:00 do 21:00. Przez całą dobę 7 dni w tygodniu czynny jest też telefon Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym. Aby uzyskać pomoc, wystarczy zadzwonić pod 800 70 2222. Więcej informacji znajdziesz klikając tutaj.