Kilka dni temu Sara James, zdolna nastolatka z Polski, która wygrała 4. edycję programu „The Voice Kids" (TVP2) podbiła świat swoim występem w amerykańskim „Mam talent”. Na tym jednak nie koniec. 14-latka chyba nie mogła marzyć o tym, że zostanie następnie doceniona przez samą Billie Eilish!

Sara James w amerykańskim „Mam talent”

Przypomnijmy szybko: Sara zgłosiła się do 17. edycji amerykańskiej wersji „Mam talent!”. Dostała się, poleciała do Los Angeles z mamą i... swoim wykonaniem utworu „Lovely” z repertuaru Billie Eilish oczarowała wszystkich jurorów. Heidi KlumSofia Vergara i Howie Mandel oraz cała publiczność wstali z miejsc. Owacje trwały bardzo, bardzo długo. Następnie Simon Cowell, pochodzący z Wielkiej Brytanii łowca talentów, który jako jedyny nie wstał z miejsca, pochwalił Sarę, twierdząc, że dziewczyna bezsprzecznie ma zadatki na gwiazdę, choć nad pewnymi rzeczami powinna jeszcze popracować. Następnie powiedział, że chce, by Sara na zawsze zapamiętała TEN moment i wcisnął złoty przycisk! Na Sarę spadł deszcz złotego konfetti. A ona była cała we łzach, kiedy zrozumiała, co się stało. A stało się – wciśnięcie złotego przycisku oznacza, że wokalista czy wokalistka automatycznie dostaje się do najważniejszego etapu programu, czyli odcinków na żywo, omijając eliminacje, które są jeszcze po drodze.

Billie Eilish zachwycona występem Sary James

Na tym jednak szaleństwo wokół występu Sary się nie skończyło! Kilka godzin temu na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku występ Sary James z programu „America’s Got Talent” udostępniła sama Billie Eilish! A dokładnie facebookowy post Sary. Otóż młoda artystka opublikowała na profilu wideo ze swoim występem w amerykańskim talent show, a w opisie oznaczyła samą Billie, dziękując jej za piękną piosenkę. 

Billie Eilish dziękuję za tę piękną piosenkę, zostanie ze mną na zawsze – brzmiały słowa Sary.

Efekt? Billie Eilish wraz ze swoją ekipą musiała obejrzeć wykonanie Sary i być pod jego wrażeniem. I nic dziwnego. Sara w zupełności zasłużyła na swój sukces i nic dziwnego, że swoim talentem robi taką furorę! Nastolatka oczywiście szybko zorientowała się, co się stało i na Instastories nagrała, jak bardzo podekscytowana i wzruszona jest całą sytuacją.

Zobaczcie występ Sary James w amerykańskim „Mam talent”

Zobaczcie to wideo. Ale ostrzegamy: wzruszenie gwarantowane! Weźcie najpierw chusteczki!

Kariera Sary James

Przypomnijmy, że Sara  wieku 12 lat wygrała 4. sezon programu „The Voice Kids”, a także specjalną edycję „Szansy na sukces”. Ta ostatnia wygrana była dla niej przepustką do tego, by reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w 2021 roku w Paryżu. Wtedy zdobyła międzynarodowe uznanie i zajęła drugie miejsce. Trzymamy kciuki za jej dalsze losy w amerykańskim talent show!