Sara James już nie raz udowodniła, że scena to jej żywioł. W wieku 12 lat wygrała czwarty sezon programu „The Voice Kids” w TVP 2 oraz specjalną edycję „Szansy na sukces”, dzięki której reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2021. Uznawana przez wielu za faworytkę do wygranej ostatecznie zajęła w Paryżu drugie miejsce, zdobywając przy okazji rzeszę fanów w całej Europie. Grono miłośników talentu młodziutkiej piosenkarki niedawno znów się znacznie powiększyło. Pod koniec maja Sara ogłosiła, że jakiś czas temu poleciała do Los Angeles i wzięła udział w nagraniach do 17. sezonu amerykańskiej wersji „Mam talent!”.

We wtorek zdolna nastolatka ze Słubic poinformowała, że w końcu nadszedł dzień jej wielkiego debiutu w amerykańskiej telewizji.

Czekałam na ten dzień kilka miesięcy!!! To już dziś o 2 w nocy naszego czasu! Odcinek „America’s Got Talent” z moim udziałem! Nie zasnę dziś na pewno! Trzymajcie kciuki - napisała na Instagramie.

Emisja wyczekiwanego odcinka z udziałem gwiazdy majowego numeru GLAMOUR za nami, dzięki czemu wiemy już, jak jej poszło. Spoiler alert: nie mogło być lepiej!

Sara James otrzymała złoty przycisk w amerykańskim „Mam talent!”

Sara James na castingu do „America's Got Talent 17” zaśpiewała przebój „Lovely” z repertuaru wokalistki Billie Eilish. Jej występ wprost oczarował jurorów. Heidi Klum, Sofia Vergara i Howie Mandel oraz zgromadzeni na sali widzowie zgotowali jej owację na stojąco.

Co ciekawe, jedynym członkiem jury, który nie wstał ze swojego miejsca, był Simon Cowell. Pochodzący z Wielkiej Brytanii łowca talentów, który stoi m.in. za sukcesami zespołów One Direction i Little Mix, zrobił jednak coś znacznie lepszego.

To nie było idealne, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy - powiedział.

Chcę, żebyś na zawsze zapamiętała ten moment - dodał, po czym wcisnął złoty przycisk.

To oznacza, że wykonawczyni eurowizyjnego przeboju „Somebody” dostała się automatycznie do etapu odcinków na żywo. Na scenie pojawiło się złote konfetti, a Sara nie była w stanie powstrzymać łez szczęścia, podobnie zresztą jak obserwująca ją zza kulis mama.

Zobacz porywający występ Sary James na castingu do amerykańskiego „Mam talent!”.


Myślicie, że Sara James ma szansę zrobić karierę za oceanem?