Billie Eilish jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych obecnie artystek i idolką młodego pokolenia, chociaż nie tylko. Pokochały ją miliony nastolatek i nastolatków z całego świata, ale do grona jej fanów należą również m.in. Alicia Keys, Justin Bieber i Billie Joe Armstrong z zespołu Green Day. Jej debiutancki album „When We Fall Asleep, Where Do We Go?”, na którym znalazły się takie hity jak „Bad Guy” i „Bury a Friend”, zebrał doskonałe recenzje i zyskał status podwójnie platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych. Jej intrygujący styl muzyczny (połączenie muzyki elektronicznej, trap hopu i indie popu), a także wizerunek autentycznej dziewczyny, która nie boi się mówić głośno o swoich problemach, zapewniły jej mocną pozycję w branży. 18-latka była najmłodszą artystką nominowaną do nagród Grammy (najważniejszych statuetek w przemyśle muzycznym) w głównych kategoriach. Teraz ma na koncie kolejny sukces, dzięki którym zapisze się na kartach historii. Billie Eilish zaśpiewa piosenkę do nowego filmu o Jamesie Bondzie!

Billie Eilish autorką piosenki do filmu „No Time To Die” o Agencie 007

Billie Eilish jest oficjalnie najmłodszą wokalistką, która stworzy i zaśpiewa piosenkę do filmu o Jamesie Bondzie. 18-latka poinformowała wczoraj o nowym utworze na swoim Instagramie. Numer o tym samym tytule co film, czyli „No Time To Die”, napisała wspólnie z bratem Finneasem O'Connellem, który jest także współautorem jej debiutanckiej płyty. Według pierwszych recenzji (nie wiadomo, kiedt piosenka trafi do streamingu) utwór jest mocny, poruszający i doskonale zgrany ze scenariuszem.

Gwiazda „Bond 25” zrezygnowała z gry w filmie po 15 minutach na planie? Co się stało? >>>

Nowy film o Jamesie Bondzie trafi do kin 2 kwietnia tego roku. „No Time To Die” wyreżyserował Cary Fakung. W produkcji po raz kolejny i niestety ostatni zobaczymy Daniela Craiga. W rolę Agenta 007 – a właściwie Agentki – wcieli się aktorka Lashana Lynch. Oprócz nich wystąpią również: Rami Malek, Lea Seydoux, Jeffrey Wright i Ralph Fiennes. My nie możemy doczekać się zarówno filmu, jak i premiery piosenki Billie Eilish!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“No Time To Die” JAMES BOND. AND I AM SINGING THE THEME SONG. WHAAT

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish) Sty 14, 2020 o 8:00 PST