Billy Ray Cyrus udowadnia, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć wszystko od nowa. Również w miłości. Kończący w przyszłym roku 62 lata gwiazdor country, a prywatnie ojciec aktorki i piosenkarki Miley Cyrus, potwierdził właśnie krążące już od dłuższego czasu w mediach doniesienia na temat swoich zaręczyn z nową partnerką.

Billy Ray Cyrus znów się żeni

Wybranką autora megahitu „Old Town Road” (remiks utworu z udziałem rapera Lil Nas X ma już przeszło 1,3 miliarda odtworzeń w serwisie Spotify) jest nieznana dotąd szerzej piosenkarka Firerose. W rozmowie z amerykańskim magazynem „People” Billy Ray Cyrus wyjawił, że oświadczył się swojej partnerce już w sierpniu. Nie klęknął na jednym kolanie, ani nie wręczył pierścionka.

Billy spojrzał na mnie i powiedział, „Czy chcesz wyjść za mnie?”. A ja na to, „Oczywiście, że tak. Kocham cię” – wspomina ukochana piosenkarza.

Firerose później sama zaprojektowała swój pierścionek zaręczynowy z diamentem, którym od niedawna chętnie chwali się na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Jak łatwo policzyć, do zaręczyn pary doszło zaledwie cztery miesięcy po tym, jak żona Billy'ego Raya, Tish Cyrus, złożyła pozew o rozwód. Nie jest jednak tajemnicą, że już od ponad dwóch lat pozostawali w separacji. Przypomnijmy, że rodzice Miley Cyrus byli w sumie małżeństwem przez 28 lat, podczas których wychowali wspólnie pięcioro dzieci.

Choć Billy Ray Cyrus i Firerose są razem stosunkowo niedługo, to znają się już od wielu lat. Po raz pierwszy spotkali się już blisko dekadę temu na planie serialu „Hannah Montana” w Los Angeles. Odtwórca roli Robbiego Stewarta zauważył ją wychodzącą z budynku, gdy wyprowadzał swojego psa.

Pomyślałem sobie, „Ta dziewczyna jest gwiazdą” – tak piosenkarz wspomina dzień, w którym po raz pierwszy ujrzał swoją przyszłą narzeczoną.

Firerose podeszła przywitać się z czworonogiem i wkrótce nawiązała rozmowę z jego właścicielem. Zdradziła mu, że przyszła na przesłuchanie. Choć nie pamięta już, co to był za casting, to wie, że nie dostała tej pracy. Udało jej się za to pozostać w kontakcie z nowo poznanym gwiazdorem. W trakcie pandemii zaczęli wspólnie pisać piosenki. Ich wieloletnia przyjaźń przerodziła się w coś więcej w ubiegłym roku, gdy pracowali w studiu nagraniowym nad wspólnym singlem.

Billy zwierzał mi się z wielu rzeczy, które działy się w jego życiu – wyjawiła Firerose, nawiązując do zakończonego rozwodem kryzysu w małżeństwie Cyrusów.

Kim jest Firerose?

Pochodząca z Australii artystka przyszła na świat w Sydney jako Johanna Rosie Hodges. Muzyka była obecna w jej życiu już od najmłodszych lat. Piosenkarka i autorka tekstów wychowała się bowiem w rodzinie śpiewaków operowych. Sama ukończyła artystyczną szkołę średnią Newtown High School of the Performing Arts.

Firerose ma na swoim koncie już kilka singli, w tym takie utwory jak „Fragile Handling”, „Way Out”, „All Figured Out” oraz „New Day” i „Time” nagrane w duecie ze swoim sławnym partnerem.

Dużo wspólnych zdjęć Billy'ego Raya Cyrusa i jego ukochanej znajdziecie w naszej galerii.