Już 23 listopada startuje Black Friday 2018, czyli największa wyprzedaż w roku. Tradycja przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie Czarny Piątek jest pierwszym po Święcie Dziękczynienia i rozpoczyna sezon świątecznych zakupów. W Polsce z roku na rok akcja z rabatami zyskuje popularność. Dołącza do niej wiele marek, od tych modowych i kosmetycznych do sklepów ze sprzętem AGD. Listę zniżek znajdziecie TUTAJ >>>.

Platforma Szaleństwo Zakupów, która kilka razy w roku organizuje specjalną akcję w centrach handlowych w całej Polsce, również przygotowała atrakcyjne rabaty z okazji Black Friday 2018. Wybraliśmy te najciekawsze. Sprawdźcie poniżej, na co warto zapolować!

Black Friday 2018: Zniżki w Yves Rocher, Empiku, YES, Wólczance na platformie Szaleństwo Zakupów

Jakie marki z Szaleństwa Zakupów dołączyły do Czarnego Piątku? Giacamo Conti z eleganckimi, męskimi garniturami (dajcie znać swoim chłopakom!) z -20% rabatem na nową kolekcję. W De La Garza otrzymacie zniżkę w wysokości -30%, w Baldowskim -25%.W sklepach Levi's czeka na Was zniżka -30% na rzeczy już przecenione, a w Tutu Princes, gdzie znajdziecie sukienki jak z bajki, -20% na ubrania. Natomiast w Wólczance w ramach Black Friday pojawią się zniżki -50%, a asortyment marki BOB kupicie z -30% rabatem. W sklepie YES oraz Luna Mood Jewellery czekają na Was rabaty -20% na piękną biżuterię.

Black Friday 2018 H&M, Zara, Oysho, Bershka: 10 rzeczy, które kupimy na promocji w Czarny Piątek >>>

Nie zabrakło również promocji dla fanek kosmetyków. W Yves Rocher asortyment przeceniono o -50%, naturalne produkty Pro-tocol kupicie z -20% rabatem, te z BeeYes i InClinic również. Natomiast polska marka KOI przygotowała promocję -25%.

Jeśli szukacie czegoś na prezent w atrakcyjnej cenie, sprawdźcie ofertę Plantstore, czyli pięknie pachnące świece z wosku sojowego. W piątek zapłacicie za nie -20%! Do akcji dołączył również Empiki przecenił książki z kategorii zdrowie, rodzina i związki o -30%.

Najlepsze jest to, że akcja rabatowa na Szaleństwie Zakupów trwa nie jeden dzień, ale cały weekend, czyli od piątku do niedzieli (23.11-25.11). Kupony rabatowe, które umożliwią otrzymanie zniżki w wybranych sklepach są do pobrania na www.szalenstwozakupow.pl oraz w aplikacji. Natomiast w galerii znajdziecie perełki, na które my zapolujemy podczas Black Friday 2018.